Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Moka konvice Bialetti Venus

  Moka konvice Bialetti Venus
  Jako Jitřenka vítá nový den, coby Večernice ukazuje cestu, když se stmívá. Venuše, planeta, která se proměnila ve hvězdu. Hvězdou se Venuše, pod italským jménem Venus, stane i ve vaší kuchyni - v podobě elegantního a praktického moka kávovaru v celonerezovém provedení, od velikosti na 4 šálky vhodném i pro indukci.
   Vyberte si variantu:
   Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 4 šálky
   Na indukci, na 4 šálky

   729 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 6 šálků
   Na indukci, na 6 šálků

   853 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 10 šálků
   Na indukci, na 10 šálků

   1 080 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus - na 2 šálky
   Bez indukce, na 2 šálky

   716 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Skladem již máme nový design moka konviček Venus z konce roku 2020.

   Styl a funkčnost. Jako všechny moka kávovary Bialetti i Venus je dokonalým spojením elegantního vzhledu a praktičností a stane se v každé domácnosti nepostradatelným pomocníkem při každodenní přípravě kávy. Tělo z leštěného nerezu je prakticky nerozbitné, především muži ocení masivní rukojeť z tepluvzdorného plastu, která nevypadne ani z velké dlaně. Venus je kávovar do moderní domácnosti, kávu připraví na všech typech sporáků, včetně indukčních (od velikosti na 4 šálky).

   Moka konvice Bialetti Venus v kostce:
   • Elegantní kávovar z 18/10 nerezové oceli
   • Odnímatelné ergonomické držadlo z tepluvzdorného plastu
   • Od velikosti na 3 šálky vhodný i pro indukční sporáky
   • Snadná údržba v myčce nádobí

   Před nákupem si, prosíme, ověřte, zda bude Váš indukční vařič kompatibilní s touto konvičkou. Některé vařiče totiž vyžadují plochu s určitým minimálním rozměrem, který může být větší, než průměr dna této moka konvičky. Průměr dna každé moka konvičky najdete po prokliknutí na její detail.

   Parametry

   VýrobceBialetti

   Hodnocení (201)

   4.7
   201 hodnocení
   170x
   21x
   2x
   2x
   6x

   Dotazy a komentáře (69)

   lydie13. 12. 2022
   moka konve bialetti

   Bohužel, tyto konvičky nedoporučuji, dizajn perfektní, ale špatně se to s tím manipuluje, koupila jsem na 6 šálků, ale to se tím mínilo 6 pidi šálků pro nás je to maximálně tak na 2 šálky,nedoporučuji.

   Veronika Zadáková, Aromaniac15. 12. 2022
   Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojena s tímto produktem. Jeden šálek u moka konviček je 35-50 ml. Pokud na dně zbývá větší množství vody, je možné, že je špatně utěsněný ventil, nebo špatná hrubost kávy. Případně máte možnost reklamace, nebo vrácení ve 14 denní lhůtě.
   Levandule10. 8. 2022
   Objem spodní nádobky v ml

   Dobrý den, z popisku mi není jasné, co znamená celkový objem. Zajímá mne objem spodní nádobky, případně, jaké maximální množství kávy v mililitrech (nikolik šálcích) lze najednou připravit. Děkuji.

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva10. 8. 2022
   Hezký den, celkový objem této konvičky je 460 ml ze které se připraví 10 šálků espressa. Nápoj z moka konvičky se připravuje v malém množství (30-40 ml na porci). Některá voda se vypaří či zůstane na dně.
   Anička4. 3. 2022
   Super rychlá, ale dělá málo kávy

   Přešla jsem z hliníkové moka konvičky na tuto nerezovou. Vodu dávám jako vždy těsně pod pojistný ventil, a přesto nikdy neprobublá celá. Takže za mě je to velké zklamání, chuťově je káva taky nic moc oproti předchozí z hliníku. Jediné řešení je vodu dolívat zcela až nad pojistný ventil...což se ale nemá dělat.

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva4. 3. 2022
   Hezký den, u moka konviček můžou zůstat na dně zbytky vody, nesmí to ale být však více než čtvrtina. Pokud je to více, tak může být špatně utěsněný ventil nebo je hrubost kávy v konvičce velmi jemně umletá, a tím pádem se voda neprotlačí správně ze spodní nádoby do horní. V každém případě máte možnost využití reklamace a naši kolegové se tak mohou na problém podívat zblízka.