+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  Provázíme lidi na jejich cestě k maximálnímu požitku z kávy

  Obchod zrozený z lásky ke kávě

  S prodejem kávy jsme začínali už v roce 2004. Od té doby jsme ochutnali spoustu různých káv, vyzkoušeli různé metody pražení a pořádně se na trhu zorientovali. Díky tomu pro vás dokážeme vybrat skutečně kvalitní kávu a správně ji zpracovat.

  V roce 2007 jsme tak založili značku Čerstvá Káva s přáním, aby si každý mohl vychutnat opravdovou, čerstvě praženou kávu, tak jak ji znali naši dědečkové v 19. století - praženou několikrát týdně v malém množství, aby se stihla prodat ve své nejlepší formě. Taková káva voní a chutná úplně jinak.

  I když na začátku našeho kávového příběhu stál jen jeden člověk, dnes už nás je v Čerstvé Kávě více než 20 kávových odborníků. Kromě e-shopu máme i kamennou prodejnu, kde vás přivítáme šálkem naší nejčerstvější várky.

  Čemu věříme?

  Věříme, že nejlepší káva je právě ta, která člověku chutná. Každý sám nejlépe ví, která to je. My vás jen provázíme na cestě k maximálnímu požitku, k dalšímu poznávání světa kávy a nových chutí. Nechceme vám diktovat, že je jen jeden správný přístup k přípravě a pití kávy. Vždyť u kávy má být hlavně pohoda.

  Objevujte s námi nové varianty a druhy přípravy, vyzkoušejte si neznámou chuť v degustačním balíčku a poraďte se s prodavači v prodejně a našem kávovém baru. Nebo si jen hoďte nohy na stůl, uvařte si šálek kávy a začtěte se do našich článků.

  Co všechno umíme?

  • Specializujeme se na prodej čerstvé kávy.
  • Najdete u nás i značkovou kávu a příslušenství.
  • S výběrem kávy rádi poradíme začátečníkům i zkušeným znalcům.
  • Nabízíme kávu z různých koutů světa.
  • Kávu můžete vybírat v e-shopu i v kamenné prodejně.

  Nechte se unášet chutí čerstvě pražené kávy. Rádi se staneme vašimi průvodci.