+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  O nás

  Nás už si káva našla

  A věříme, že teď je řada na vás. Každý máme jinou chuť. Proto v Aromaniac [aromejnyak] stále hledáme, pražíme a zkoušíme. Nic totiž není zakázáno. Naopak. Možnosti kávy jsou nekonečné a to nás na tom všem tak ukrutně baví.

  Jak to všechno děláme?

  Hlavně tak, že se zajímáme. O kávě už toho víme dost, ale chceme znát i vás. Co vám chutná, co jste už vyzkoušeli a co byste vůbec nikdy zkusit nechtěli. To poslední je naše nejoblíbenější část, protože se časem šíleně mění.

  Hodně toho víme
  A rádi se o tyhle zkušenosti dělíme

  Když si nejste jistí, poradíme. Pokusíme se vás provést světem kávy a když bude třeba, zavedeme vás i do nečekaných zákoutí. Navíc naše rozumy sepisujeme v Kávové akademii, takže je můžete mít pořád při ruce.

  Děláme si vlastní kafe
  Všechno, co víme, pražíme do vašich šálků

  Vybíráme ta nejlepší zrna. O ta se svědomitě staráme a ještě svědomitěji je pražíme. Výsledné Aromaniac [aromejnyak] kávy jsou pak skutečně pro všechny. Ocení je jak začátečníci, tak opravdoví fajnšmekři. Stačí si jen najít tu svoji.

  Neschováváme se
  Takže nás klidně můžete dojít navštívit

  Rádi si s vámi u nás na Letné o kávě pokecáme. A když u nás budete, tak můžete Aromaniac rovnou ochutnat. Na coffee baru totiž každý den připravujeme tři naše čerstvě pražené kávy. Díky tomu nebudete kupovat zajíce v pytli.

  Hořkost jenom v kávě
  Nikde jinde se s ní u nás nesetkáte

  Protože sebelepší kávu dokáže bezpečně zkazit příšerný servis. Chceme tak, aby u vás hořkost zanechala jen káva. Všechno se dá vyřešit, se vším se dá poradit. A co si budeme povídat – káva si slušné zacházení rozhodně zaslouží.