Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  O nás

  Sáčky kávy Aromaniac

  Nás už si káva našla

  A věříme, že teď je řada na vás. Každý máme jinou chuť. Proto v Aromaniac [aromejnyak] stále hledáme, pražíme a zkoušíme. Nic totiž není zakázáno. Naopak. Možnosti kávy jsou nekonečné a to nás na tom všem tak ukrutně baví.


  Jak to všechno děláme?

  Hlavně tak, že se zajímáme. O kávě už toho víme dost, ale chceme znát i vás. Co vám chutná, co jste už vyzkoušeli a co byste vůbec nikdy zkusit nechtěli. To poslední je naše nejoblíbenější část, protože se časem šíleně mění.

  Příprava kávy na prodejně Aromaniac

  Hodně toho víme
  A rádi se o tyhle zkušenosti dělíme

  Když si nejste jistí, poradíme. Pokusíme se vás provést světem kávy a když bude třeba, zavedeme vás i do nečekaných zákoutí. Navíc naše rozumy sepisujeme v Kávové akademii, takže je můžete mít pořád při ruce.


  Pražení kávy v pražírně Aromaniac

  Děláme si vlastní kafe
  Všechno, co víme, pražíme do vašich šálků

  Vybíráme ta nejlepší zrna. O ta se svědomitě staráme a ještě svědomitěji je pražíme. Výsledné Aromaniac [aromejnyak] kávy jsou pak skutečně pro všechny. Ocení je jak začátečníci, tak opravdoví fajnšmekři. Stačí si jen najít tu svoji.


  Prodejna kávy Aromaniac

  Neschováváme se
  Takže nás klidně můžete dojít navštívit

  Rádi si s vámi u nás na Letné o kávě pokecáme. A když u nás budete, tak můžete Aromaniac rovnou ochutnat. Na coffee baru totiž každý den připravujeme tři naše čerstvě pražené kávy. Díky tomu nebudete kupovat zajíce v pytli.


  Posezení v coffee baru Aromaniac

  Hořkost jenom v kávě
  Nikde jinde se s ní u nás nesetkáte

  Protože sebelepší kávu dokáže bezpečně zkazit příšerný servis. Chceme tak, aby u vás hořkost zanechala jen káva. Všechno se dá vyřešit, se vším se dá poradit. A co si budeme povídat – káva si slušné zacházení rozhodně zaslouží.