+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Moka konvice Bialetti Brikka

  Moka konvice Bialetti Brikka
  Čím bohatší crema, tím lepší káva. Uvažujete o kávě podobně? Brikka naplní váš šálek kávou mnohem intenzivnější chuti a ozdobí jej vyšší vrstvou bohaté pěny než jakýkoli jiný srovnatelný kávovar.
   Vyberte si variantu:
   Moka konvice Bialetti Brikka - na 2 šálky
   Na 2 šálky

   849 Kč

   Moka konvice Bialetti Brikka - na 4 šálky
   Na 4 šálky

   1 033 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Tajemství konvičky Brikka spočívá v patentovaném ventilu, který je zcela jiný než u dřívějších modelů a pracuje s mnohem vyšším tlakem - při každé přípravě kávy tak dosáhnete velmi bohaté cremy a příprava trvá kratší dobu. „Vedlejším efektem“ jsou pak intenzivnější chuť a vůně, než v běžném moka kávovaru, a to díky až dvojnásobnému poměru extrakce.

   Brikka je vyrobena z odolného leštěného hliníku a jako každá „bialettka“ má osmihranné tělo, které zaručuje ideální vedení tepla. Kávovar je možné používat na všech typech vařičů, mimo indukce.

   Moka kávovar Bialetti Brikka v kostce:

   • Desetiletími prověřená kvalita italské značky Bialetti
   • Je vybavena patentovaným ventilem pro přípravu kávy s extra bohatou cremou
   • Intenzivnější chuť a rychlejší příprava než v klasické moka konvičce
   • Vyrobena z odolného leštěného hliníku
   • Rukojeť a držák víčka jsou vyrobeny z kvalitního nylonu

   Parametry

   VýrobceBialetti

   Hodnocení (24)

   4.3
   24 hodnocení
   14x
   5x
   3x
   1x
   1x

   Dotazy a komentáře (35)

   milajda16. 8. 2022
   přetečení ven z konvičky

   Dobrý den, s konvičkou Brikka jsem byla spokojena, ale po dvou skvělých kávách se dotřetice stalo, že káva vypěnila (vrchem konvičk) ven, a to hodně (skoro všechna). Vařím na plynovém plameni. Tak se chci zeptat, co může být špatně? Bohužel se zkušenost s vypěněním z dosavadních asi 10 vaření opakuje tak 2:1... takže dost často. Děkuji za názor/radu!

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva17. 8. 2022
   Hezký den, v tomto případě bychom Vám rádi doporučili dorazit k nám na prodejnu, pokud jste z Prahy. Na konvičku se podíváme a otestujeme jí. Jestli jste zboží zakoupila u nás, můžete nám ho zaslat v rámci reklamace. Naši kolegové z reklamačního oddělení vše otestují a následně se Vám vyjádří s výsledkem. Odkaz na řešení reklamace: https://www.cerstvakava.cz/reklamace/
   Michal Reich27. 10. 2021
   Moka vs Brikka

   Dobrý den, jak může být Moka konvička zároveň Brikka? Já měl zato, že Moka je jiná technologie vyústění komínku a u Brikky ještě dochází k následnému a lepšímu oddělení pěny od kávy samotné, nebo se mýlím? Prosím pisněte mi odpověď na mubuntur@gmail.com Rád bych si u vás pořídil zase nějakou dobrotu a kávostrojek :)

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva27. 10. 2021
   Hezký den, název Brikka je značka pro řadu konviček od firmy Bialetti, a přesně jak píšete, tato konvička má za úkol vytvářet bohatou pěnu a k tomu ještě dostanete intenzivnější chuť kávy.
   Radule24. 6. 2021
   Indukce

   Dobrý den, je prosím stejný výsledek u této konvičky, když se použije indukční podložka nebo doporučujete používat pouze na přímý oheň a elektr. vařič? Děkuji Radka Dusbabova

   Jana Gunst, Čerstvá Káva24. 6. 2021
   Dobrý den, výsledný nápoj připravený v moka konvičce bude při dodržení správného postupu stejný. Jediným rozdílem může být celková doba přípravy kávy. S použitím indukční podložky se doba přípravy může prodloužit.