Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční mlýnek na kávu Lodos 2015

  Ruční mlýnek na kávu Lodos 2015
  Kvalitní ruční kávomlýnek ze dřeva lakovaného do vysokého lesku, který výrobku propůjčuje vysoce moderní vzhled. Mlýnek je osazen frézovaným mlecím strojkem vysoké kvality s desetiletou zárukou.
   Vyberte si variantu:
   Ruční mlýnek na kávu Lodos 2015 - černý
   Černý

   1 090 Kč

   Ruční mlýnek na kávu Lodos 2015 - bílo-černý
   Bílo-černý

   1 090 Kč

   Ruční mlýnek na kávu Lodos 2015 - červeno-černý
   Červeno-černý

   1 090 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Mlýnek na kávu Lodos 2015 je kompaktní, díky svému tvaru perfektně padne do ruky a jistě se stane ozdobou každé domácnosti. Dvoudílné tělo mlýnku z bukového dřeva lakovaného do vysokého lesku vytváří dojem metalického či syntetického materiálu. Bližší pohled ale odhalí charakteristickou kresbu dřeva. Velmi designová záležitost!

   Srdcem mlýnku Lodos 2015 je strojek s mlecími kameny z kalené oceli a mechanismem pro snadnou regulaci nastavení hrubosti mletí. Jedná se o výrobek tradiční české značky a na mlecí mechanismus se vztahuje desetiletá záruka. Ale budete-li s mlýnkem správně zacházet, jeho služby si jistě užijete mnohem déle než pouhou jednu dekádu.

   Mlýnek nabízíme ve třech barevných variantách: bílo-černé, celočerné a červeno-černé.

   Kávomlýnek Lodos 2015 v kostce:

   • Záruka na mlecí mechanismus po dobu 10 let
   • Kvalitní bukové dřevo, lakované do vysokého lesku
   • Možnost nastavení hrubosti mletí
   • Ergonomický tvar pro snadné držení při mletí
   • Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku

   Parametry

   Typ mlýnkuRuční
   VýrobceLodos

   Hodnocení (45)

   4.8
   45 hodnocení
   36x
   9x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (15)

   Marek18. 10. 2018
   Čištění

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s čištěním mlýnku, jde mi o to, aby zbytková káva v mlýnku časem např. nezplesnivěla nebo nějak \"nepoškodila\" dřevěnou část mlýnku. Děkuji.

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva18. 10. 2018
   Dobrý den, předáváme informace ohledně čistění mlýnku, které udává přímo výrobce Lodos: Mlýnek na kávu lze vyčistit mechanicky pomocí staršího zubního kartáčku a nebo malého kartáčku podobného tomu na mytí lahví. Při čistění je dobré míti nastaveno hrubší mletí. Tento způsob je vhodný použít po každém mletí. Při čištění se zbytky vyfouknou. Pro týdenní/měsíční čištění je možno pomlít 2-3 porce rýže. Ta by měla odstranit zbytky olejů uvolňovaných při mletí z kávových zrn. Při tomto způsobu nastavíme jemnější letí. Ostatní části mlýnku vyčistíme hadříkem či ubrouskem. Při čištění není vhodné používat vodu. Nedoporučujeme při čištění mlýnku rozebírat mlecí mechanismus či jiné části mlýnku.
   6. 12. 2017
   Moka konvička

   Dobrý den , chtěla bych se zeptat , zda je tento mlýnek vhodný na mletí kávy do moka konvičky , pokud ne mohli byste mi nějaký mlýnek do částky 1 000,- doporučit . Předem děkuji za odpověď.

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva7. 12. 2017
   Dobrý den, ano, tento mlýnek je vhodný na mletí kávy na hrubost do moka konvičky. Většina mlýnků firmy Lodos má podobný mlecí mechanismus, takže lze u nich vybírat zejména dle vzhledu. Až na mlýnek Lodos Temp, který patří k těm nejzákladnějším verzím a to se odráží i na jeho velmi nízké pořizovací ceně. Z našich osobních zkušeností s mlýnky značky Lodos nejvíce doporučujeme mlýnek Lodos Istanbul , který jako jediný zvládne i velmi jemné mletí na přípravu pravé turecké kávy v džezvě.
   šnek2. 5. 2017
   Nastavení hrubosti

   Tady se mi povoluje šroub nastavení hrubosti mletí. Musím jej neustále dotahovat.

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva2. 5. 2017
   Dobrý den, toto by šroub během mletí neměl dělat, měl by pevně držet v nastavené poloze. Určitě neváhejte a zašlete nám mlýnek na reklamaci.