+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  Plechový hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia

  Plechový hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia
  Vzpomínáte na klasické plecháčky, které neodmyslitelně patřily k dětským táborům, výbavám na čundry a inventáři každé chaty či chalupy? Pojďte si s námi připomenout staré dobré časy, i když v modernějším a menším pojetí. Máme pro vás originální plecháčky jak malé tak akorát na espresso, střední, tak i velké na pořádnou porci kávy.
   Vyberte si variantu:
   Plechový hrnek na espresso Kitchen Craft Living Nostalgia - 90 ml
   Malý (90 ml)

   79

   Plechový hrnek na kávu Kitchen Craft Living Nostalgia - 550 ml
   Velký (550 ml)

   159

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Smaltovaný plechový hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia nadchne každého, kdo má rád poctivou kvalitu starých časů nebo s láskou vzpomíná na svá mladá léta. Design i zpracování připomínají oblíbené staré plecháčky, jen velikost je u 90ml hrnků přizpůsobena moderním milovníkům kávy. Střední na 300 ml uvítáte např. pro překapávanou kávu a z velkých 550ml zase chutná opravdu velká káva, kakao, nebo třeba právě dovařená polévka.

   S objemem 90 ml je tento lehoučký a přitom téměř nezničitelný šálek jako dělaný pro vaše espresso či espresso doppio, které si tak můžete vychutnat v lehce rustikálním stylu. Prostě káva dneška, ale jako od babičky! Také ve velikosti 300 či 550 ml je jako dělaný na cesty tuzemské i zahraniční.

   Plecháček Kitchen Craft Living Nostalgia v kostce:

   • Klasický design staromódního plecháčku
   • Kvalitní zpracování se smaltovaným povrchem
   • Vysoce odolný a trvanlivý materiál
   • Objem 90 ml tak akorát na espresso či espresso doppio, objem 300 a 550 ml na velkou kávu, kakao, čaj či polévku

   Parametry

   VýrobceKitchen Craft

   Hodnocení (7)

   3.9
   7 hodnocení
   2x
   4x
   0x
   0x
   1x

   Dotazy a komentáře (7)

   Petra4. 1. 2021

   Dobrý den jde na tyto hrníčky udělat sublimační potisk?

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva6. 1. 2021
   Dobrý den, s tím bohužel nemáme žádnou zkušenost. Plecháček je vyroben ze smaltovaného plechu, a tak je spíše na poskytovateli této služby, zda je schopný jej na něj natisknout :)
   Alena7. 11. 2020
   Stohování

   Dobrý den, je možné tenhle plecháček stohovat? Ďekuji za odpověď.

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva9. 11. 2020
   Dobrý den, plecháčky do sebe bohužel nezapadají, protože rozměr dna i okraje jsou stejně velké.
   Richard23. 10. 2020
   Rozmer

   Díky moc za zodpovězení druhé části otázky a mohu poprosit i ten průměr a výšku hrnecku, děkuji, nerad otravuju, ale je to pro mě důležité. :-)

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva26. 10. 2020
   Hezký den, výška hrnečku je 5 cm, vnitřní průměr pak 4,5 cm :)
   Richard23. 10. 2020
   Rozmer

   Prosím o zmereni tohoto hrnecku a vzdálenost ouska od hrnecku, zda by mi šel zavěsit na desku v obytnem voze. Děkuji Richard Junger

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva23. 10. 2020
   Dobrý den, vzdálenost ouška od hrnečku je 2 cm.
   Martin18. 7. 2020
   Teplota

   Prosím spíše o subjektivní názor... Chladne káva v plecháčku rychleji než v keramice / skle? Resp. má plecháček nějaké nevýhody?

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva20. 7. 2020
   Dobrý den, zde záleží spíše na osobních preferencích. Zkoušeli jsme nalít do keramického a plechového hrnečku stejně horkou vodu a po patnácti minutách byla v keramice pouze o 0,1 °C teplejší, rozdíl je tedy úplně minimální. Díky svému materiálu je však plecháček téměř nerozbitný, jeho jediná nevýhoda je však v tom, že po nalití horkého nápoje se rozpálí a je nutné být opatrný aby nedošlo k popálení.
   Kristýna21. 1. 2017
   Je božanskej!

   Na kafíčko bude od jara do podzimu ve skalách i v horách před lezením i po něm super! V zimě potom na sroubku taky :-) Ohřívat v něm nic nebudu, naleju si do něj kávičku z moka express konvičky, takže ouško mě pálit nebude. Mám z něj radost i když smalt není úplně dokonalý a těším se na první kafíčko z něj! Tenhle rozměr jsem sháněla už dlouho a co vím, dá se sehnat jen tady. Takže já všem kafíčkářům v přírodě doporučuji! ;-)

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva23. 1. 2017
   Dobrý den, přejeme, ať hrnek dobře slouží dlouhá léta :)
   Martin Picek19. 4. 2016
   Hezká blbost :-)

   Plecháček jsem si koupil spíše jako takovou retro věc pro radost, než že bych po něm tolik toužil pro běžné použití. :-) Většina plecháčků, které jsem na prodejně viděl, je nekvalitně smaltovaná (hlavně kolem ouška), jsou různě oprýskané atd. Hrany nejsou smaltované vůbec. Pití z těchto hrnečků není nijak zvlášť pohodlné a také se jejich ouško příliš ohřívá, a tak při nahřátí a následném naplnění nápoje pálí. Je škoda, že plecháčky nemají nahoře tmavě modrý proužek, ale šedý - s modrým jsou podle mě klasičtější. :-) I tak jsem si ale plecháček rád koupil jako takovou \"hezkou blbost\".

   Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva19. 4. 2016
   Dobrý den, rádi bychom reagovali na Váš komentář k zakoupenému "plecháčku". Méně kvalitní smalt kolem oušek je bohužel běžný, výrobce nám tento produkt takto dodal. Funkci to však nijak nebrání a kvalitě tohoto produktu odpovídá i cena. Nicméně, tyto plecháčky se dnes často používají i jako reklamní předměty, tudíž jejich využití je všestranné.