Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Knockbox (odklepávač) Rhinowares Thumpa 860

  Knockbox Rhinowares Thumpa 860
  Zapomeňte na zničené koše a omlácené šuplíky na použitou kávu. Rhinowares přináší ideální řešení do rušného profesionálního provozu. Představujeme knockbox Thumpa 860, který můžete mlátit hlava nehlava. Je totiž prakticky nezničitelný a navíc se snadno udržuje v čistotě!
   Objednáno, naskladnění 22. 7.
   2 890 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Nejeden barista vám jistě potvrdí, že v profesionálním provozu se každý centimetr pracovního prostoru počítá a že šetrné dolování kávových puků z pák kávovaru není to, čemu by měl věnovat čas. Malý knockbox na pracovní desku může vyhovovat menším kavárnám, ve velkém a rušném provozu však spíše přidělává práci, než aby ji ulehčil.

   Profesionální knockbox Rhinowares Thumpa 860 je ale jiná písnička. Je vyroben z vysoce odolného nárazuvzdorného plastu, který jej činí prakticky nezničitelným. Jeho tvar je navržen tak, aby zabral co nejméně místa a zároveň svou funkci plnil takřka dokonale. Protiskluzová guma zajistí, že knockbox zůstane přesně tam, kam ho postavíte. Tělo ve tvaru tubusu nezabírá mnoho místa, a přesto pojme nemalé množství odpadu. Nejdůležitější horní část má trychtýřovitý tvar, díky kterému se při vyklepnutí zachytí i ty nejmenší kapičky a okolí knockboxu zůstane čisté. Tyčka, o kterou se kávové puky vyklepávají, je snadno oddělitelná, díky čemuž ji lze bez obtíží udržovat čistou. Je opatřena gumou, díky které nedochází k poškození páky kávovaru.

   Chcete-li si práci ulehčit ještě více, opatřete vnitřek tubusu pytlem na odpad. Na konci směny pak stačí sundat horní část knockboxu a pytel s odpadem jednoduše vyhodit.

   Všechny součásti knock-boxu jsou v případě potřeby samostatně nahraditelné. Můžete u nás objednat náhradní gumovou manžetu (gumový rukáv) i náhradní tyčku.

   Knockbox Rhinowares Thumpa 860 v kostce:

   • Ideální do velkých rušných provozů
   • Stabilní a dobře vyvážený (celková hmotnost 10 kg)
   • Z nárazuvzdorného plastu (HDPE)
   • Navržen pro potřeby profesionálních baristů
   • Všechny součásti lze samostatně nahradit
   • Výška 725 mm, vnější průměr 160 mm
   • Vyrobeno v Austrálii

   Parametry

   VýrobceRhinowares

   Hodnocení (0)

   0 hodnocení
   0x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (0)