+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Čisticí tablety Jura - třífázové - 6 ks

  Čisticí tablety Jura - třífázové - 6 ks
  1. fáze čištění, 2. fáze péče, 3. fáze ochrana | Nově ochrana před usazováním minerálů | Garance čistoty a hygieny s certifikátem TÜV | Bez fosfátů
   Skladem > 5 ks

   pošleme hned zítra nebo

   299 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Čištění, péče a ochrana v jednom

   Pro vždy perfektní kvalitu kávy je důležité o svůj kávovar správně pečovat a dodržovat některá jednoduchá hygienická pravidla, pokud jde o mléko, kávu a vodu. Aby byla péče o váš stroj co nejjednodušší, má každý kávovar JURA bezúdržbovou spařovací jednotku, která se sama čistí stisknutím tlačítka.

   Originální čisticí tablety JURA, milionkrát vyzkoušené a testované, jsou neustále optimalizovány a vylepšovány naším laboratorním týmem. Nová 3fázová čisticí tableta je inovativním výsledkem intenzivního výzkumu. Nově nabízí ještě lepší výsledky díky dodatečné ochranné fázi, která poskytuje trvalou ochranu proti usazování minerálů. Použití tablet je však stále stejně snadné.

   Čištění, péče a ochrana v jednom

   Čisticí program se spustí stisknutím tlačítka.

   Fáze 1: čištění

   Spařovací jednotka a spařovací síto jsou důkladně opláchnuty v horké vodě o teplotě 80 °C. Účinné složení čisticích tablet odstraňuje stopy kávového tuku a oleje, které mohou změnit chuť a kvalitu kávy.

   Fáze 2: péče

   Ve druhé fázi, fázi péče, vytvoří speciální aktivní složky na povrchu komponentů ochrannou bariéru, která zabrání usazování zbytků kávy a tuků.

   NOVÁ fáze 3: ochrana

   V nově vyvinuté třetí fázi je poskytována trvalá ochrana před usazováním minerálů.

   Výsledek

   S inovativními 3fázovými čisticími tabletami čistíte, ošetřujete a chráníte svůj automatický kávovar JURA jedním tahem. Výsledkem je hygienická čistota, delší životnost – a dokonalá káva, šálek po šálku.

   Důsledně šetrné k životnímu prostředí

   Ve společnosti JURA je ekologicky odpovědný design produktů stejně důležitý jako udržitelné využívání zdrojů a energie. To je důvod, proč JURA používá pro své originální čisticí tablety pouze recepturu bez fosfátů. Toto optimalizované složení zaručuje hygienu vašeho kávovaru s certifikací TÜV a má také nižší dopad na životní prostředí.

   Trvale dokonalá káva díky hygieně s certifikátem TÜV

   Kávovary JURA byly certifikovány jako extrémně hygienické nezávislou mezinárodní zkušební organizací TÜV Rheinland podle jejich vlastních přísných kritérií. To dokazuje, že produkty údržby JURA, přesně formulované tak, aby byly účinné s elektronicky řízenými programy, zaručují hygienu a čistotu certifikovanou TÜV pro každý kávovar.

   Účinné čištění – dlouhotrvající ochrana

   V kombinaci s integrovaným, elektronicky řízeným čisticím programem 3fázová čisticí tableta spolehlivě odstraňuje mastnotu z kávy. Kromě čištění také utěsňuje všechny trubky a oddaluje usazování kávového tuku s trvalou účinností. Navíc je v rámci jejich použití zajištěna trvalá ochrana před usazováním minerálů.

   Parametry

   VýrobceJura

   Hodnocení (3)

   5
   3 hodnocení
   3x
   0x
   0x
   0x
   0x
   16. 8. 2023

   účinný, spokojenost

   13. 4. 2022

   Originální čistící prostředek pro značkový kávovar

   Dotazy a komentáře (0)