Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Káva Aromaniac Papua Nová Guinea Lamari

  Káva Aromaniac Papua Nová Guinea Lamari
  Nezaměnitelně jemná káva z malých farem. Zrnka vyvážené chuti voní po pekanových ořeších a ukrývá se v nich sladkost mléčné čokolády s lehkou svěžestí fíků.
   Vyberte si variantu:
   Papua Nová Guinea Lamari - zrnková, 250 g
   250 g, zrnková, v sáčku

   279 Kč

   Papua Nová Guinea Lamari - mletá, 250 g
   250 g, mletá, v sáčku

   299 Kč

   Papua Nová Guinea Lamari - mletá, dóza, 250 g
   250 g, mletá, v dóze

   349 Kč

   Papua Nová Guinea Lamari - zrnková, dóza, 250 g
   250 g, zrnková, v dóze

   329 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Chuť z malých farem

   V údolí řeky Lamari se zpracovává káva z malých farem blízkého okolí. Jejich rozloha je maximálně 4 hektary, a tak se o ni často starají drobní pěstitelé. To je znát i na kvalitě samotných zrn. Naše dostala nejvyšší možné hodnocení – grade AX. Jde tedy o jednu z nejlepších káv, která se ve státě vůbec pěstuje.

   Pěstování kávy nemá na Papui Nové Guineji takovou tradici. Jde o poměrně mladé odvětví, do kterého se ale ohromně investuje. Hlavně tedy čas a úsilí. Farmáři se snaží neustále posouvat a hledat nové cesty. Díky tomu jejich zrnka získala během krátké doby vysoce ceněné postavení na trhu.

   Jak tedy chutná?

   Jako první u šálku ucítíte příjemné aroma pekanových ořechů. Celkově je káva chuťově vyvážená a velice jemná. V samotném těle ucítíte stopy sladké mléčné čokolády a nezaměnitelnou hořkost kakaa. Lehkou svěžest jí pak propůjčují tóny fíků, které lze rozeznat i v textuře.

   Parametry

   VýrobceAromaniac

   Káva si vás našla

   … protože jednou si najde každého. Vážně. Jen se musí vědět jak na ní. Zrnka u nás pražíme každý den po malých dávkách. To aby byla stále čerstvá. K vám se tak nedostanou žádná, která by byla starší než pár dnů. Nechceme vám totiž nabízet nic, co sami nepijeme. Proto si pečlivě vybíráme, co nám projde pražičkou a co se vám pak objeví doma v šálku.

   Pražírna Aromaniac

   Od roku 2007, kdy jsme s kávou začali, jsme (si) toho vypili až až. A právě otevření vlastní pražírny bylo to, co nám postupně začalo dávat větší a větší smysl. Skutečně totiž věříme, že chuti a vůni kávy může propadnout kdokoliv. A o to se teď staráme. Staráme se o to, aby si káva každého našla.


   Hodnocení (8)

   5
   8 hodnocení
   8x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (0)