+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp - žlutý

  Sleva-23 %
  Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp
  10 let záruka na mlecí kameny! Kvalitní mlýnek od české firmy s více než 90letou tradicí...
   Objednáno, naskladnění 24. 6.

   dostupné ihned

   Původní cena: 389 CZK

   299 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Záruka na mlecí kameny činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 100 let, jsou stále plně funkční.

   Kávomlýnek Lodos Temp je vhodný pro mletí kávy do moka konvičky, dripperu či na přípravu „českého turka“. Jemnější mletí není možné kvůli krátké a křehké kličce (mohla by se zlomit), větší hrubost mletí (např. na french press) zase nedovoluje konstrukce mlecího mechanismu. Ze stejného důvodu jako jemnější mletí nedoporučujeme ani mletí světle pražené kávy, jejíž zrna jsou tvrdší. Počítejte také se statickou elektřinou, díky které se bude namletá káva občas lepit na plastové tělo mlýnku.

   Parametry kávomlýnku Lodos Temp

   Šířka vč. kličky12 cm
   Šířka bez kličky8 cm
   Délka kličky9 cm
   Hloubka bez kličky5 cm
   Násypka na zrnkovou kávu55 g
   Násypka na mletou kávu25 g
   Hmotnost292 g

   Objem zásobníku na mletou kávu je měřen se střední hrubostí mletí tak, aby zásobník nebyl přeplněný a pohodlně se s ním manipulovalo. Při jemnějším mletí se do zásobníku vejde kávy více a naopak.

   Parametry

   Typ mlýnkuRuční
   VýrobceLodos

   Hodnocení (116)

   4.7
   116 hodnocení
   89x
   20x
   4x
   1x
   2x
   Michal Khain3. 3. 2023

   Super retro mlýnek, kdysi jsme takový měli doma, takže jeho koupě byla jasná volba. Používám jej často, když nechci budit přítelkyni hlasitým elektrickým mlýnkem:-)

   8. 11. 2021

   Za ty peníze, nekupto.

   21. 5. 2021

   Mlýnek Lodos Temp funguje skvěle. Zrnka jsou rovnoměrně umleta, což je zásadní pro použití v pákovém kávovaru. Předchozí mlýnek Hario Mini Slim + se neosvědčil.

   Dotazy a komentáře (7)

   venca15. 5. 2020
   dotaz

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se u tohoto mlýnku lodos temp dá hrubost nastavit či nikoliv. Děkuji.

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva15. 5. 2020
   Dobrý den, ano, hrubost se dá nastavit dle potřeby. Tento mlýnek je vhodný pro mletí kávy do moka konvičky, dripperu či na přípravu „českého turka“. Jemnější mletí není možné kvůli krátké a křehké kličce (mohla by se zlomit), větší hrubost mletí (např. na french press) zase nedovoluje konstrukce mlecího mechanismu.
   Soňa22. 4. 2020
   aeropress

   Dobrý deň. Je tento mlynček vhodný aj pri aeropresse? Ďakujem

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva22. 4. 2020
   Dobrý den, ano tento mlýnek je vhodný pro přípravu v aeropressu, dripperu, moka konvičce či na přípravu „českého turka“. Jemnější mletí není možné kvůli krátké a křehké kličce (mohla by se zlomit), větší hrubost mletí (např. na french press) zase nedovoluje konstrukce mlecího mechanismu.
   alka6. 1. 2017
   dotaz

   Dobrý den,dostala jsem v loni pod stromeček ruční mlýnek na kávu Lodos Temp(výrobce Lodos).Přesně ten co máte na obrázku.Dnes se mi však stála malá nehoda .Vylomila se mi ručka na mletí.Nedala by se u vás zakoupit?Pouze tu ručku na mletí?Nerada bych manžela zklamala.Jinak slouží super.Pokud by to náhodou šlo.Prosím napište ,případně i cenu.děkují s pozdravem Gieraczková Alena

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva9. 1. 2017
   Dobrý den, pokud byl mlýnek zakoupen u nás, tak ho určitě reklamujte a klička Vám bude v rámci reklamace vyměněna. Pokud netušíte, kde mlýnek manžel koupil a nechcete se dotazovat, tak doporučujeme, obrátit se přímo na výrobce mlýnku, tedy firmu Lodos, e-mail lodos@lodos.info.