+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Brazílie Gourmet, instantní, 200g

  Káva Brazílie Gourmet, instantní
  Instantní káva velice podobných kvalit jako jemně mletá Brazilie Santos.
  • Hmotnost

   200 g

  • Forma

   Instantní

  • Balení

   Sáček

  Skladem > 10 ks

  pošleme 15. 7. nebo

  219 Kč
  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  Kvalitní instantní káva, která je srovnatelná ne-li lepší chuti jako nejdražší instantní kávy ostatních značek za skvělou cenu. Brazílie je zemí, kde se stala káva hlavním exportním produktem. Tato největší jihoamerická země je nejdůležitější pěstitelskou oblastí, právem nazývána "králem" kávového trhu. Jsou zde mimořádně příznivé podmínky pro pěstování kávovníků a navíc se zde nachází všechna tři klimatická pásma důležitá pro pěstování kávy. Téměř tři čtvrtiny z celkové produkce kávy pochází od drobných zemědělců, kteří pěstují veliké množství variant kávy "arabika". Kávová zrna vypěstována v této zemi jsou na světovém trhu označována jako "Brazils" a jsou milovníky kávy vyhledávána pro svou jemnou, plnou a jemně ovocnou chuť.

  Parametry

  Hmotnost
  Hmotnost: 200 g
  200 g
  FormaInstantní
  Kusy1 ks
  Balení
  Balení: Sáček
  Sáček
  ŘadaEssentials
  Acidita1/10
  Hořkost
  9/10
  Sladkost6/10
  Země původu
  Země původu: Brazílie
  Brazílie
  Druh100% arabika
  Tělo8/10
  VýrobceAromaniac

  Káva si vás našla

  … protože jednou si najde každého. Vážně. Jen se musí vědět jak na ní. Zrnka u nás pražíme každý den po malých dávkách. To aby byla stále čerstvá. K vám se tak nedostanou žádná, která by byla starší než pár dnů. Nechceme vám totiž nabízet nic, co sami nepijeme. Proto si pečlivě vybíráme, co nám projde pražičkou a co se vám pak objeví doma v šálku.

  Pražírna Aromaniac

  Od roku 2007, kdy jsme s kávou začali, jsme (si) toho vypili až až. A právě otevření vlastní pražírny bylo to, co nám postupně začalo dávat větší a větší smysl. Skutečně totiž věříme, že chuti a vůni kávy může propadnout kdokoliv. A o to se teď staráme. Staráme se o to, aby si káva každého našla.


  Hodnocení (10)

  5
  10 hodnocení
  10x
  0x
  0x
  0x
  0x
  Jaroslav Schmidt15. 2. 2024

  Káva si mne našla-já si našel kávu v říjnu 2022- a od té doby několikrát. Převažuje ta dnešní- aniž bych otevíral, mohu hodnotit, dobírám s uzavíratelného balení ze zásilky, dodané začátkem ledna. Proč tuto značku- snad i proto, abych mohl kvalitní popití nabídnout i "panstvu", sejde-li se ve větším počtu /viz klasiku-film KULOVÝ BLESK...Naposled to bylo v závěru loňského roku- Vánoce a mých dožitých osmaosmdesát. Jednu až dvě kávy si dávám v osamění, poněkud nostalgicky, pět dní v týdnu, soboty a neděle jsou veselejší, ve společnosti milé návštěvy-ve dvou i ta káva přece jen chutná líp. Tak aby nám to spolu co nejdéle vydrželo s výbornou instantní kávou Brazilie Gourmet - JS

  Petr Puffer6. 2. 2024

  Manželka je velmi spokojená.

  Tadeáš Pospíšil12. 9. 2023

  Fajn instant, poměr cena x výkon, na domácí pití ideál, beru i pro rodiče, který jsou na instant zvyklý a taky si chrochtaj.

  Dotazy a komentáře (13)

  Vlastislav25. 2. 2023
  Výroba

  Dobrý den, Prosím jakou metodou je káva vyráběna? Jedná se o horkou metodu či cold-dry? Děkuji!

  Pavel Zuska, Čerstvá Káva27. 2. 2023
  Káva je zpracována metodou natural. To znamená, že během sušení jsou zrna obalená slupkou a dužinou mírně fermentují a přirozeně do nich přechází některé látky (především cukry) z dužiny, které se následně projevují v chuti kávy. Zrna získávají na sladkosti, mají ovocnou a plnou chuť.
  Milan28. 11. 2022
  Cena

  Dobrý den, vaše instantní káva je jednou z nejlepších instantních, co jsem kdy pil. Před měsícem stála 129,-, dnes 249,-. Velká změna

  Pavel Zuska, Čerstvá Káva9. 1. 2023
  Hezký den, opravdu nás to mrzí toto výraznější zdražení, ale bohužel došlo i na nás. Ceny jsme za posledních 14 let ani jednou nezvýšili. I když bychom to tak rádi nechali, současná situace nám to už zkrátka nedovolí. Při navyšování cen jsme museli brát v potaz aktuální ceny kávových zrn a zahrnout veškeré náklady na výrobu. Navýšení se tedy může lišit podle konkrétního druhu a technologie zpracování kávy. Kávu jsme navíc začali balit do speciálních sáčků s jednosměrným ventilem – díky tomu nepřichází o svoji chuť a aroma. Pořád věříme, že dobrou kávou by si měl moci vychutnat opravdu každý. Snažili jsme se proto ceny upravit co nejméně, abychom nešli proti našemu přesvědčení. Je nám ale jasné, že jste byl za ta léta nejspíš zvyklý na ceny původní. Naprosto tak chápeme vaše překvapení. A zároveň doufáme, že pochopíte i vy nás. Jedinou hořkost, kterou s naší kávou chceme dosáhnout, je ta příjemná – na jazyku. Tak snad to s naší kávou nevzdáte.
  Gejitka9. 8. 2021
  Způsob sušení

  Dobry den, je tato instantni kava susena mrazenim nebo sprejovanim? V popisku jsem informaci nenasla.

  Monika Vaněčková, Čerstvá Káva10. 8. 2021
  Dobrý den, tato káva je sušena mrazem.