+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční mlýnek na kávu Lodos Antik - bílý

  Ruční mlýnek na kávu Lodos Antik
  Limitovaná edice! Již nevyráběný kávomlýnek Lodos Antik v exkluzivním perleťově bílém provedení.

  Tohle už u nás nenajdete.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  10 LET ZÁRUKA NA MLECÍ MECHANISMUS!

  Kávomlýnek Lodos Antik v bílém provedení je vyroben z kovu lakovaného perleťově bílou barvou a tmavě mořeného lakovaného bukového dřeva. Do zásobníku na zrnka se vejde cca 30 gramů kávy, kapacita pro namletou kávu je pak asi 90 gramů.

  Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 90 let, jsou stále plně funkční. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné. Toto souvisí se zvoleným způsobem přípravy kávy.

  Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál a pomáhá dosahovat požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky Lodos jsou přírodní lakované a nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

  Parametry

  Typ mlýnkuRuční
  VýrobceLodos

  Hodnocení (0)

  0 hodnocení
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

  Dotazy a komentáře (0)