+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10–17:30)

  Termohrnek Hario Uchi (VUW-35HSV) - stříbrný

  Termohrnek Hario Uchi (VUW-35HSV)
  S termohrnkem Hario V60 Uchi si budete moci vychutnat svou oblíbenou kávu i když zrovna spěcháte. Díky dvojitým stěnám udrží váš nápoj studený či teplý tak, jak ho máte rádi, a jeho konstrukce se perfektně hodí pro použití s dripperem. A navíc skvěle vypadá!

  Tohle už u nás nenajdete.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  Ne vždy je příležitost si vychutnat svůj oblíbený nápoj v klidu a pohodě. To ale neznamená, že se musíte svého tekutého potěšení vzdát. Termohrnek Hario V60 Uchi udrží vaši kávu teplou po celé hodiny. Anebo studenou, pokud to tak máte rádi – dvojité stěny nerezového hrnku si poradí v obou případech.

  Zvláště praktický je tento termohrnek pro milovníky kávy filtrované za pomoci dripperu. Jeho konstrukce je uzpůsobena tak, aby na něj bylo možné pohodlně nasadit kónické drippery všech velikostí a uvařit si tak kávu přímo do termohrnku. Designéři ale mysleli i na to, aby bylo možné do vašeho nápoje pohodlně nasypat kostky ledu, pokud dáváte přednost ledové kávě.

  Život ale není jen o praktičnosti. Všichni se rádi obklopujeme krásnými věcmi a klasický „vlnkovitý“ design Hario V60 má svůj nezaměnitelný, nadčasový styl, podpořený navíc špičkovým zpracováním a nejlepšími materiály.

  Termohrnek Hario V60 Uchi v kostce:

  • Dvoustěnné nerezové tělo udrží nápoj teplý či studený
  • Vodotěsná konstrukce
  • Přizpůsoben použití dripperu
  • Elegantní, nadčasový design
  • Otvor pro pohodlné pití
  • Vyrobeno v Číně v japonské kvalitě Hario

  Parametry

  VýrobceHario

  Hodnocení (0)

  0 hodnocení
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

  Dotazy a komentáře (2)

  Pavel9. 12. 2016
  Parametry termohrnku

  Zdravim, je to jiz temer 4 mesice od doby, co jste odeslali dotaz primo na vyrobce v reakci na Zdenkovu otazku. Je zde nejaky posun? Znate jiz dotazovane parametry?

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva9. 12. 2016
  Dobrý den, je nám líto, ale firma Hario nám na naše dotazy zatím nereagovala.
  Zdeněk11. 8. 2016
  Objem a parametry Termohrnku Hario Uchi

  Parametry Termohrnku Hario Uchi ? Prosím Vás o Vaší ochotu sdělit parametry předmětného hrnku. 1.: Objem 2.: Přesné označení složení nerez materiálu, certifikát - záruka jakosti pro materiál ve styku s potravinami 3.: Vlastnosti plastového uzávěru, včetně jeho těsnění (druh plastu a těsnění, certifikát zdravotní nezávadnosti, tepelná odolnost, zda jej lze vyvářet a zajistit jeho pravidelným mytím mikrobiální čistotu! Děkuji Vám, s pozdravem Zdeněk K. 11.8.2016

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva12. 8. 2016
  Dobrý den, termohrnek má 350 ml. Bohužel další Vámi požadované parametry nejsou k dohledání. Odeslali jsme proto dotaz přímo na výrobce. Až budeme znát odpověď, doplníme ji k Vašemu dotazu.