+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Vakuová dóza Coffeevac - 250g, černá, černé víčko

  Vakuová dóza Coffeevac
  Nic neškodí kávě tolik jako vzduch a vlhkost. Stačí několik dnů, často pouze hodin, a chuť a aroma se změní k nepoznání. Jak kávu udržet déle čerstvou? Zabalte ji do vakua. Zmáčkněte tlačítko na víčku, uzavřete a je hotovo. Víc než 2 vteřiny vám to nezabere.
   Poslední 3 kusy skladem

   pošleme ještě dnes nebo

   299 Kč
   Máme i další varianty:
   Vakuová dóza Coffeevac - 500g, černá, černé víčko
   500 g, černá, černé víčko

   399 Kč

   Vakuová dóza Coffeevac Black Beans - 500 g
   500 g, design Black Beans

   449 Kč

   Vakuová dóza Coffeevac - 250 g, bílá, bílé víčko
   250 g, bílá, bílé víčko

   299 Kč

   Vakuová dóza Coffeevac Coffee - 250g, černá, černé víčko
   250 g, černá, černé víčko, nápis Coffee

   339 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Káva, která vydrží čerstvá i několik týdnů? S Coffevacem nic nemožného. Nasypte ji do dózy z extra odolného tvrzeného plastu, stiskněte tlačítko a nasaďte víčko. Ozve se zasyčení, přebytečný vzduch zmizí. Vzduchotěsná a vodě odolná konstrukce je nejlepším přítelem kávy a dalších pochutin, kterým vzduch a vlhkost škodí – ovesné vločky, bylinky, čaj, sušenky či oříšky – vše vydrží mnohem déle čerstvé. Stačí zmáčknout tlačítko a nasadit víčko.

   Dózy Coffeevac získaly 1. prosince 2015 mezinárodní certifikaci NSF. Tato certifikace prokazuje, že dózy vytváří hermetické vakuové těsnění, čímž zajišťují odolnost proti vlhku a udržují tak potravinářské produkty až 3× déle čerstvé. Produkty byly testovány v laboratoři a všemi testy úspěšně prošly.

   Výška dózy je 13 cm, průměr 10,3 cm.

   Vakuová dóza Coffeevac v kostce:
   • Vzduchotěsná a vodě odolná vakuová dóza na kávu a další potraviny
   • Snadné použití – stačí stisknout tlačítko na víčku
   • Z extra odolného plastu
   • Bez zápachu

   Parametry

   VýrobceTightvac

   Hodnocení (102)

   4.7
   102 hodnocení
   86x
   9x
   2x
   1x
   4x
   13. 11. 2023

   je to opravdu naprosto obyčejná nádoba, akorát opatřena ventilkem. Žádné složité mechanismy, vejde se do ni zhruba 250-300 g zrnek (až po okraj). Otázkou je, jak dlouho vydrží, ale vypadá to fajnově.

   28. 9. 2023

   Přečíst si všechny recenze, tak si jej nekoupím. Ale jinak je lepší jak nějaká průhledná zavařovačka.

   Martin Kudela9. 3. 2023

   Výborný výrobek! Na uskladnění zrnkové či mleté kávy značka ideál. Udrží kávu po delší dobu čerstvější. Navíc je to skvělý dárek pro někoho, kdo má zálibu v kávě. Sám jsem podaroval už třikrát, vždycky měla doza úspěch. Nyní čtvrtá objednávka, pouze pro mě! Cena přijatelná, kvalita skvělá, mohu jen doporučit ve všech směrech :)

   Dotazy a komentáře (15)

   Tomáš Brož4. 3. 2021
   klamavé označení 2

   Považuji za nutné reagovat na Vaši odpověď na můj včerejší komentář. Předně dlužno konstatovat, že není k dispozici žádný popis patentu v úředním jazyce naší země. Dále pak musím trvat na tom, že v dóze žádné vakuum nevzniká. To, že je dóza hermeticky uzavřena, nepopírám, a nebylo to nikdy předmětem sporu. Pojmy "hermetické" a "vakuové" ovšem vyjadřují něco zcela odlišného, pojem "vakuové těsnění" je možná dobrý marketingový tah, ale technický nesmysl.

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva4. 3. 2021
   Dobrý den, pane Broži, v dóze nevzniká úplné vakuum, avšak je vakuově uzavřena, patentovaným způsobem uzavření je vytlačeno množství vzduchu odpovídající cca. 40 % velikosti dózy (odpovídá to velikosti víčka na dóze, jelikož právě při jeho nasazování je vzduch vytlačován). Jednoduchým důkazem je, že bez zpětného vpuštění vzduchu dovnitř (zmáčknutí tlačítka) je obtížné dózu otevřít. Přesnější popis funkce dózy si můžete přečíst a ověřit přímo v již zmíněném patentu, který je k dispozici ve volně přístupném registru patentů na internetu.
   Tomáš Brož3. 3. 2021
   klamavé označení

   Jedná se pouze o plastovou dózu s těsnicím uzávěrem. S vakuem nemá naprosto nic společného.

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva4. 3. 2021
   Dobrý den, princip funkčnosti této vakuové dózy si můžete prohlédnout v popisu patentu dózy CoffeeVac. Firma má mezinárodní certifikaci NSF, která prokazuje, že dózy vytváří hermetické vakuové těsnění.
   Honza16. 11. 2020
   Záruka ?

   Dobrý den. Asi po ročním používání mi prasklo víčko. Do té doby byla spokojenost.

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva18. 11. 2020
   Dobrý den, bohužel takto na dálku nedokážeme určit, co bylo příčinou prasknutí víčka Vaší vakuové dózy a zda by byla reklamace uznána. V případě zájmu o informaci, jak při reklamaci postupovat, nás prosím neváhejte kontaktovat na info@cerstvakava.cz, kde Vám rádi poradíme, jak při reklamaci postupovat.