Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946

  Sleva-30 %
  Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946
  Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946 nabízí špičkovou kvalitu a jedinečné zpracování za překvapivě nízkou cenu.
   Poslední kus skladem

   pošleme hned zítra nebo

   Původní cena: 1559 CZK

   1 090 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Mlýnek na kávu nemusí být být jen nezajímavý nástroj denní potřeby. Může to být kus krásného řemesla a předmět hodný obdivu.

   Klasický vzhled

   Model 1946 byl navržen jako vlajková loď své značky a jeho elegantní design odkazuje na ruční práci z dob před příchodem průmyslové revoluce. Kombinuje spodní dřevěnou část, zpracovanou jako ten nejkvalitnější nábytek, a mechanické ústrojí, které je nejen působivé po vizuální stránce, ale zajišťuje i zcela precizní namletí kávových zrn.

   Konzistentní jemnost

   Mlecí mechanismus z oceli spojuje formu i funkci v jeden harmonický celek. Díky precizně vyrobenému ústrojí se model 1946 vyznačuje výjimečnou konzistencí hrubosti mletí. Tu lze nastavit pomocí snadno přístupného vroubkovaného seřizovacího kolečka pod klikou mlýnku.

   Kvalita nadevše

   Lodos 1946 se navrací do minulosti nejen svým nadčasovým designem, ale také svým zpracováním. Je vyroben špičkovým řemeslným postupem z těch nejlepších materiálů, což jeho výrobci umožňuje poskytnout záruku 10 let na mlecí mechanismus – a mít přitom zcela klidnou mysl, protože nejen samotné ústrojí, ale i celý zbytek mlýnku pravděpodobně vydrží mnohem déle. Dost možná tento mlýnek jednou odkážete svým dětem či vnoučatům.

   Tělo mlýnku vyrobené z lakovaného bukového dřeva doplňuje kovová násypka a kopule s kombinací černého a mosazného povrchu.

   Kávomlýnek Lodos 1946 v kostce:

   • Výjimečná kvalita zpracování
   • Jednoduchost a neobyčejná trvanlivost
   • Záruka 10 let na mlecí mechanismus
   • Precizní a konzistentní jemnost mletí
   • Nestárnoucí a působivý vzhled

   Parametry

   Typ mlýnkuRuční
   VýrobceLodos

   Hodnocení (1)

   4
   1 hodnocení
   0x
   1x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (7)

   Nikola17. 1. 2023

   Dobrý den, mohu se zeptat, jakým způsobem se otevírá část s umletou kávou? Je tam nějaká pojistka proti náhodnému otevření, když se s mlýnkem manipuluje? Děkuji

   Kateřina Coubalová, Aromaniac18. 1. 2023
   Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946 se dá ve spodní části odšroubovat. V horní části se nachází násypka, kterou jednoduše otevřete úchytkou.
   Levandule10. 8. 2022
   Obrázek versus popis

   Dobrý den, popis mlýnku sedí spíše na šuplíkovou verzi v provedení z lakovaného bukového dřeva, na obrázku je varianta do ruky v červeném laku. Mám dvě otázky: 1) Můžete prosím upřesnit, kterou variantu nabízíte? 2) V recenzi na Heurece jsem se dočetla, že aretaci tento mlýnek nemá a tudíž “Hrubost mletí je tak třeba neustále dolaďovat i v průběhu mletí, nebo matici nějakým způsobem během mletí přidržovat.” - Můžete prosím vysvětlit, zda se jedná o neporozumění nebo zda skutečně hrubost mletí zaaretovat nikterak nelze? Děkuji!

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva10. 8. 2022
   Hezký den, správná varianta je ta, která je uvedena na obrázku. Aretace u tohoto mlýnku je, ale v průběhu pár let se může matice trochu povolovat při mletí, tím pádem se rozhodí hrubost mletí. Děje se tak z důvodu opotřebení. Většinou záleží na tom jak hrubě kávu melete. Nejvíce to může hrozit při jemném mletí (turek, espresso).
   Dzei-ar22. 12. 2021
   Lodos 1946 vs. Porlex Tall II

   Dobrý den, děkuji za informace. Ještě by mě zajímalo, jestli je u obou mlýnků stejný druh kamenů (konické?) a jestli má mlýnek od Lodosu nějakou aretaci při nastavování jemnosti jako má Porlex?

   Pavel Zuska, Čerstvá Káva22. 12. 2021
   Hezký den, oba mlýnky mají kónický mlecí mechanismus a nastavení aretace.
   Pavel Zuska, Čerstvá Káva22. 12. 2021
   Hezký den, oba mlýnky mají kónický mlecí mechanismus a nastavení aretace.