Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Nepřehlédněte: Jak u nás nakoupit před Vánoci

  Je to stejné každý rok. Do Vánoc zbývá pár dnů a začne ten hlavní nápor – nákupy na poslední chvíli. Podívejte se, jak u nás nakoupit, aby dárky, které jste vybrali pod stromeček, pod stromeček také dorazily.
  Nepřehlédněte: Jak u nás nakoupit před Vánoci

  Co udělat, aby balíček od nás nechyběl pod stromečkem

  • Objednávky s doručením do Vánoc, které bude doručovat zásilková služba DPD, Zásilkovna či kurýr po Praze, přijímáme do čtvrtku 21. prosince do 15:30 hodin. Uvedená hodina je nejzazší mez a platí pouze pro doručení v České republice. Jako způsob platby je nutné zvolit dobírku nebo zaplatit on-line – kartou nebo prostřednictvím bankovních platebních tlačítek. Pro doručení Českou poštou doporučujeme objednat nejpozději 18. 12., má letos se všemi těmi balíky co dělat.
  • Pokud objednáváte na Slovensko, je posledním objednacím dnem, kdy ručíme za dodání do vánočních svátků, úterý 19. prosince, kdy máte čas do 15:30 hodin.
  • Platba převodem – abychom mohli vaši objednávku 21. prosince (na Slovensko 19. prosince) odeslat, musí být uhrazena. Standardní převod mezi bankami trvá obvykle jeden pracovní den, jeden si pro jistotu nechte jako rezervu - příkaz k úhradě tak zadejte nejpozději 20. prosince do 14 hodin, v případě dodání na Slovensko 18. prosince také do 14 hodin.
  • Prodejna – naše prodejna s coffee barem na Letné je pro vás otevřená i v pátek 22. 11. do 17:30 hodin.

  Co když přepravce nedoručí zásilku včas

  V takovém případě nebudeme strkat hlavu do písku a říkat, že je to vina přepravce - balíček můžete odmítnout či nám jej zaslat zpět a my vám obratem vrátíme celou částku včetně poštovného. U nás můžete před Vánoci nakoupit zcela bez obav.

  Když už víte „kdy“, podívejte se také „co“ – tipy na vánoční dárky jsme pro vás vybrali pečlivě a s láskou ke kávě!