+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  Nová stříbrná řada kávy pro objevitele chutí

  Rádi poznáváte nové věci? Baví vás objevovat všechny chutě, které kvalitní káva nabízí? Už vás nudí všechny ty „příjemně čokoládové“ kávy? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu! Do naší nabídky dorazila nová řada kávy.
  Nová stříbrná řada kávy pro objevitele chutí

  Dostala stříbrný obal a od našich klasických káv v černých balíčcích se liší hned v několika oblastech. Zatímco káva v černých obalech je určená zejména pro všechny, kteří si potrpí na tradičnější chuť, se stříbrnou řadou můžete začít objevovat nové kávové zážitky.

  Představují se zrnka ze stříbrné řady

  Káva Aromaniac Salvador Santa Ana

  Pro naši novou řadu vybíráme jen kávu, o které máme maximum informací. Víme, z které oblasti dané země káva pochází, které farmy ji vypěstovaly a jakým způsobem probíhal sběr a zpracování. Známe zastoupené odrůdy a také nadmořskou výšku a typ půdy, v nichž rostliny vyrostly. To vše nám pomáhá vybrat zrna se specifickým chuťovým profilem, abychom vám mohli nabídnout nové zážitky.

  Abychom nechali vyniknout přirozený charakter kávy, volíme světlejší pražení. Díky němu se v šálku stříbrné kávy výrazněji projeví ovocné, oříškové, čokoládové, květinové a další tóny. V kávě vás zaujme jemná kyselost a ovocná svěžest.

  Stříbrnou řadu doporučujeme všem, kteří si rádi připravují filtrovanou kávu. Ocení ji i ti, kteří chtějí vyzkoušet nové zážitky, ale bojí se nadměrné kyselosti u světle pražených výběrových káv.

  První vyslanec ze Salvadoru

  Stříbrnou objevitelskou výpravu můžete zahájit s kávou Santa Ana. Dorazila k nám ze sopečného pohoří Apaneca v západním Salvadoru, kde dozrávala ve stínu mangovníků. V její harmonické chuti odhalíte sladké karamelové tóny a ovocnou svěžest červeného jablka. Chuť doprovází intenzivní aroma lískových oříšků.

  Další zástupce nové řady vám představíme už brzy. Věříme, že si stříbrná řada najde cestu k těm kávovým nadšencům, kteří chtějí objevovat nové chuťové zážitky a nebojí se zkoušet nové věci.

  Stříbrná řada není jedinou novinkou v našem repertoáru. Seznamte se s kávovarem VacOne!