+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Startovací sada Hario V60 = stroj na filtrovanou kávu do 500 Kč.

  Je mnoho důvodů, proč vyměnit turka a instantní kávu za kávu filtrovanou, a několik způsobů, jak ji připravit dokonale. Jedním z nich je dripper, trychtýř, který posadíte na šálek, vložíte filtr, nasypete kávu, zalijete ji vodou, promícháte a... za pět minut si vychutnáváte kávu, která chutná úplně jinak. Líp.
  Startovací sada Hario V60 = stroj na filtrovanou kávu do 500 Kč.

  Jistě, má to i své „minusy“ - vzít rychlovarnou konvici a zalít turka nebo instantní kávu je rychlejší. Na druhou stranu - šálek kávy bez lógru, který skřípe mezi zuby, bez nadměrné hořkosti, která se do šálku přenese dlouhou extrakcí sedliny – to je chuťový zážitek, kterému žádná instantní kávová směs ani turek nesahají ani po paty. A to není „řeč reklamy“, nýbrž holý fakt.

  Dripper na zkoušku? S kompletem Hario VCSD-02 se vejdete do 500 Kč

  Zkusíte filtrovanou kávu také? Pořiďte novinku v nabídcekomplet Hario VCSD-02. Interně mu s kolegy říkáme startovací balíček – v jednom balení získáte perfektní nástroj na každodenní přípravu vynikající filtrované kávy: dripper, skleněnou nádobu na kávu a 10 papírových filtrů do začátku (další pak samozřejmě najdete na našich stránkách). A pozor, to nejlepší nakonec - vejdete se do 500 Kč.

  Pro koho balíček doporučujeme? Pro všechny, koho už turek a instantní káva omrzely, chtějí si na kávě pochutnat, a přitom nechtějí moc utrácet, protože „co kdyby mi ta filtrovaná káva nakonec nezachutnala“. Zachutná. Rozdíl poznáte s prvním douškem.