+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Kávovary na espresso

  Když máte doma presovač, tak ani nemusíte do kavárny. Dokonalý šálek s bohatou cremou si jednoduše připravíte během chvilky. Navíc z kávy, kterou si sami vyberete. Takže nehrozí, že vás výsledná chuť zklame.
  -
  -

  Čistota kávovaru na espresso je půl dobré kávy

  Presovač si zaslouží sem tam vyčistit. A když říkáme sem tam, myslíme tím po každém užití. Jednotlivé komponenty jednoduše umyjte pod tekoucí vodou. Hlavně pořádně vypláchněte zbylá zrníčka. Času to zabere minimum, ale v hrnku je to vážně znát.

  U vás dřív, než řeknete presovač

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový kávovar na espresso vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní. A nebojte, ani těch svalů není moc potřeba.

  O pákových kávovarech toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o ručních kávovarech toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do pákového kávovaru měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme