+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Káva Lucaffé Mr. Exclusive

  Káva Lucaffé Mr. Exclusive
  Vlajková loď značky Lucaffé, směs tří druhů 100% Arabiky, které se mísí až poté, co jsou zvlášť upraženy. Již s prvním douškem vás tato káva zaujme svojí hutnější čokoládovou chutí, neotřelým aroma čerstvě pečeného chleba s ořechy a příjemnou cremou.
   Vyberte si variantu:
   Lucaffé Mr. Exclusive - zrnková, 1000 g
   1 kg, zrnková

   611 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Parametry

   VýrobceLucaffé

   Hodnocení (4)

   5
   4 hodnocení
   4x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (4)

   Vimmrenka2. 8. 2020
   Káva

   Ochutnala jsem už plno káv, ale Lucaffé Mr. Exclusive úplně zbožňuji. Její chuť je vážně výborná. Někdo může namítat, že kilo kávy stojí tolik peněz, ale já nelituji. Od té doby co si jí kupuji jsem na kávě vážně závislá :))

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva4. 8. 2020
   Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s kávou spokojená :-)
   Dawson8. 6. 2018
   Kyselost

   Dobrý den, čtu si tady příspěvky,,, a zajímalo by mne od kdy je Arabica kyselá ?? Kdekoliv otevři článek o kávě ,,, tak se píše, že kyselá je Robusta.

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva11. 6. 2018
   Dobrý den, nevíme, z jakých zdrojů jste čerpal, ale Robusta opravdu není kyselá, naopak ve směsové kávě potlačuje aciditu Arabicy. Robusta je typická svou nahořklou chutí, jelikož obsahuje mnohem více kofeinu.
   Marek15. 8. 2017

   Tak tomu nerozumím Pellini Top je 100% Arabica. Pišete o ní skvělá sladká chut tony cokolady a tady napíšete 100% Arabica je kyselejší. Můžete to vysvětlit?

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva17. 8. 2017
   Dobrý den, zde vždy záleží na subjektivních chutích každého jedince. Pro někoho je sladkost po 5 kostkách cukru přidaných v kávě a pro někoho je sladkost jen to, že v kávě není znát acidita (tedy kyselost). Z našich zkušeností již raději dopředu zákazníky upozorňujeme, že značková káva ze 100% Arabiky přirozeně sladká není, ale záleží samozřejmě na konkrétní odrůdě kávy, od které se odvyjí celková chuť. Výjimku zde tvoří kávy vyběrové, u kterých známe konkrétní odrůdu. Pokud je v popisu kávy označení, že má čokoládovou chuť, opravdu to nemusí znamenat, že je tím myšlena její sladkost, jelikož např. samotné čokoládové boby sladké nejsou. Popisky u káv jsou dány samotnými výrobci těchto značkových káv, naše subjektivní vnímání chuti kávy může být tedy zcela odlišné nebo také naprosto shodné.