+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10–17:30)

  Cafflano® Kompresso

  Novinka
  Sleva-20 %
  Cafflano® Kompresso
  Espresso bez elektřiny na cestách? Cafflano® Kompresso je třetím inovativním produktem této značky a díky sofistikované technologii umožňuje přípravu s konzistentním tlakem 9 barů, který je onou magickou hodnotou při přípravě espressa.
   Skladem > 5 ks

   pošleme ještě dnes nebo

   Původní cena: 1990 CZK

   1 590 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Jen 178 gramů a 10×18 cm dělá z Cafflano® Kompresso ten nejlehčí a nejkompaktnější kávovar na espresso na světě. I tak dokáže v kvalitě výsledného nápoje překonat mnohé elektrické pákové i automatické kávovary - a bez elektřiny. Je to díky speciálnímu mechanismu hydraulické komprese, který tento kávovar využívá.

   Cafflano® Kompresso = Compress + Espresso. Tento kávovar získal jako perfektně zpracovaný inovativní produkt mnoho ocenění v čele s cenou za nejlepší produktovou novinku na SCAE World of Coffee v Budapešti v roce 2017.

   Cafflano® Kompresso v kostce:

   • Příprava espressa pod tlakem 9 barů bez elektřiny
   • Lehký, kompaktní, vhodný na cesty
   • Bez nutnosti použití jednorázových filtrů

   Parametry

   VýrobceCafflano

   Hodnocení (1)

   5
   1 hodnocení
   1x
   0x
   0x
   0x
   0x
   19. 4. 2021

   Předpokládám, že se podíváte na videa, která k tomuhle presu lze shlédnout. Tak že víte, do čeho jdete. Není na tom nic složitého, funguje to přesně tak, jak je na videu vidět. Dobrou kávu si tak můžete udělat prakticky kdykoli a kdekoli, kde jste si schopni sehnat horkou vodu. Jen jedno (mimo vlastní kávy samozřejmě) musíte dodat z vlastních zdrojů: chvilku času:)

   Dotazy a komentáře (2)

   Martin13. 5. 2021
   Chuť?

   Dobrý den, jak prosím chutná káva připravená v Kompressu ve srovnání s moka konvičkou? Blíží se víc klasickému espressu? Děkuji.

   Jana Gunst, Čerstvá Káva14. 5. 2021
   Dobrý den, Cafflano® Kompresso je navrženo tak, aby udržoval konzistentní tlak 9 barů, dokud není extrakce ukončena. Káva je silná a výrazná, chuťově velmi podobná kávě připravené v elektrickém kávovaru. Je mnohdy lepší než z kávovaru, protože je protlačována vrstvou vzduchu, který ji činí sladkou. Při přípravě kávy v moka konvičce dochází k vyvinutí tlaku 1,5 barů. Voda přefiltrovaná přes kávu má vyšší stupeň, který nelze regulovat. Káva připravovaná v moka konvičce má intenzivní, vydatnou chuť připomínající espresso.
   Jitka P.1. 9. 2020
   náhradní díly

   Dobrý den, podařilo se mi ztratit součástku "shower screen" k této soupravě. Ráda bych si ji dokoupila jako "náhradní díl". Pokud by ta možnost byla ji objednat, dejte prosím vědět. Děkuji.

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva1. 9. 2020
   Dobrý den, tento náhradní díl není součástí naší nabídky, ale mnohokrát Vám děkujeme za podnět k jejímu rozšíření.