+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Aeropressy

  Aeropress je pořád celkem novinka, ale svět vzal nekompromisním útokem. A bodejť by ne. Káva z něj je totiž vážně vynikající. Dokonce tak, že mnohým chutná víc než správně udělané espresso. Příprava s ním je rychlá, a navíc za n...
  -
  -
  zobrazuji 1-8 z 8

  Čím si aeropress získal naše chuťové pohárky?

  Samozřejmě kávou, kterou jsme z něj ochutnali. Úplný ponor, správná teplota a rychlé filtrování. To je ono. Jednoduchá konstrukce aeropressu je totiž jednoduše geniální. Dva plastové válce a papírový filtr. Nic víc. Teda vlastně ještě něco budete potřebovat – pořádnou, čerstvě praženou kávu.

  U vás dřív, než si připravíte kávu

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový aeropress vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  O aeropressu toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o aeropressech toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do aeropressu měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme