+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10–17:30)

  Cafflano® Go-Brew

  Cafflano® Go-Brew
  Čtvrtý inovativní produkt značky Cafflano® - Go-Brew - je všestrannou ekologickou lahví určenou pro přípravu kávy překapáváním a pro uchovávání a přenášení nápojů. S Cafflano® Go-Brew si snadno připravíte svoji oblíbenou překapávanou kávu i na cestách, aniž byste potřebovali více místa pro kávové vybavení.
   Vyberte si variantu:
   Cafflano® Go-Brew - mátový
   Mátový

   1 090 Kč

   Cafflano® Go-Brew - černý
   Černý

   1 090 Kč

   Cafflano® Go-Brew - slonovinový
   Slonovinový

   1 090 Kč

   Cafflano® Go-Brew - červený
   Červený

   1 090 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Cafflano® dlouhodobě přichází s produkty šetrnými k přírodě a Go-Brew není výjimkou. Přestože oproti všem předchozím produktům této značky používá jednorázové papírové filtry, je vyroben z ekologických materiálů jako je např. bioplast Ecozen jakožto hlavní materiál, ze kterého je Go-Brew zhotoven. Bioplast Ecozen je první biokopolyesterový materiál neobsahující bisfenol A na světě, má perfektní tepluvzdorné a chemické vlastnosti a je čirý.

   Multifunkční dripper Cafflano® Go-Brew můžete kromě přípravy kávy použít také jako jednoduchou láhev na vodu či jiné nápoje a jeho víčko funguje jako šálek.

   Cafflano® Go-Brew získal jako perfektně zpracovaný inovativní produkt mnoho ocenění v čele s cenou za nejlepší produktovou novinku na SCAE World of Coffee v Berlíně v roce 2019.

   Do kávovaru Cafflano® Go-Brew můžete použít různé typy filtrů. V balení jsou filtry Kalita Wave 155 (použijete při přípravě 1–2 šálků), pro větší objem můžete použít Kalita Wave 185 (na 2–4 šálky). Cafflano® Go-Brew je kompatibilní také se standardními filtry Melitta. U těch zvolte velikost 1x1 (100) pro přípravu 1–2 šálků (260 ml) či velikost 1x2 (101) pro přípravu 2–4 šálků (380 ml).

   Cafflano® Go-Brew v kostce:

   • Dripper, lahev na nápoje i šálek v jednom produktu
   • Vyroben z ekologického materiálu
   • Připravíte v něm až 380 ml kávy
   • 25 papírových filtrů v balení

   Parametry

   VýrobceCafflano

   Hodnocení (6)

   5
   6 hodnocení
   6x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (2)

   Lucie Salix26. 11. 2020
   Náhradní filtry

   Dají se u Vás dokoupit i náhradní filtry?

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva26. 11. 2020
   Dobrý den, originální náhradní filtry Cafflano nemáme momentálně v nabídce, nicméně Cafflano je perfektně kompatibilní s papírovými filtry Glowbeans The Gabi Drip Master, které nabízíme také na našem e-shopu. Máme k dispozici i nebělené filtry The Gabi Drip Master.
   ...6. 9. 2019
   filtry pro Cafflano® Go-Brew

   Dobrý den, můžete mi prosím doporučit filtry pro Cafflano® Go-Brew, rád bych si s lahví objednal rovnou více filtrů, 25ks v balení je dost málo. Díky.

   Ivana Reich, Čerstvá Káva6. 9. 2019
   Dobrý den, originální náhradní filtry Cafflano nemáme momentálně v nabídce, nicméně Cafflano je perfektně kompatibilní s papírovými filtry Glowbeans The Gabi Drip Master, které nabízíme také na našem e-shopu. Máme k dispozici i nebělené filtry The Gabi Drip Master.