+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Pro experimentátory: Delter Coffee Press a mlýnek Hario Mini Mill Slim + balení Santa Ana ZDARMA

  Sleva-18 %
  Pro experimentátory: Delter Coffee Press a mlýnek Hario Mini Mill Slim + balení Santa Ana ZDARMA
  Každého, kdo při přípravě kávy rád objevuje nové způsoby a přístupy, jistě osloví méně známý Delter Coffee Press. V dárkové sadě ho doplňuje jeden z nejoblíbenějších ručních mlýnků na světě – Hario Mini Mill Slim. Pomyslnou třešničkou na dortu je naše nová salvadorská káva Santa Ana, kterou vám přibalíme jako pozornost zdarma.

  Tohle už u nás nenajdete.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  Australané jsou po celém světě známí jako náruživí milovníci kávy. Není proto žádné překvapení, že inovativní novinka Delter Coffee Press pochází právě od protinožců. Tento praktický pomocník při přípravě kávy získal v roce 2019 australskou cenu Good Design. Funguje na bázi vstřikování a přesně dávkuje vodu. Příprava kávy s tímto nástrojem se stane zábavným experimentem.

  Kávu do Delter Coffee Pressu spolehlivě namele mlýnek Hario Mini Mill Slim. Tento velmi oblíbený pomocník je skladný, lehký a opravdu praktický. Keramické kameny jdou snadno nastavit na několik stupňů hrubosti. Díky své velikosti a odnímatelné kličce je ideálním společníkem na cesty.

  Jako bonus vám přibalíme naši novou kávu Santa Ana. Káva vypěstovaná na svazích salvadorského vulkánu Santa Ana vás potěší svou plnou vyváženou chutí. Jejímu krémovému tělu dominují sladké karamelové a medové tóny doplněné ovocnou svěžestí červených jablek.

  Produkty dostanete v původních krabicích, nejedná se o darkové balení.

  Parametry

  Výrobce

  Hodnocení (0)

  0 hodnocení
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

  Dotazy a komentáře (0)