+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 6 šálků

  Sleva-18 %
  Moka konvice Bialetti Venus
  Jako Jitřenka vítá nový den, coby Večernice ukazuje cestu, když se stmívá. Venuše, planeta, která se proměnila ve hvězdu. Hvězdou se Venuše, pod italským jménem Venus, stane i ve vaší kuchyni - v podobě elegantního a praktického moka kávovaru v celonerezovém provedení vhodném i pro indukci.
   Skladem > 5 ks

   pošleme ještě dnes nebo

   Původní cena: 1050 CZK

   856 Kč
   Máme i další varianty:
   Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 4 šálky
   Na indukci, na 4 šálky

   703 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus (indukce) - na 10 šálků
   Na indukci, na 10 šálků

   1 175 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus - na 2 šálky
   Bez indukce, na 2 šálky

   663 Kč

   Moka konvice Bialetti Venus - na 2 šálky, modrá
   Bez indukce, na 2 šálky, modrá

   890 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Styl a funkčnost. Jako všechny moka kávovary Bialetti i Venus je dokonalým spojením elegantního vzhledu a praktičností a stane se v každé domácnosti nepostradatelným pomocníkem při každodenní přípravě kávy. Tělo z leštěného nerezu je prakticky nerozbitné, především muži ocení masivní rukojeť z tepluvzdorného plastu, která nevypadne ani z velké dlaně. Venus je kávovar do moderní domácnosti, kávu připraví na všech typech sporáků, včetně indukčních.

   Moka konvice Bialetti Venus v kostce:
   • Elegantní kávovar z 18/10 nerezové oceli
   • Odnímatelné ergonomické držadlo z tepluvzdorného plastu
   • Vhodný i pro indukční sporáky
   • Snadná údržba v myčce nádobí

   Před nákupem si, prosíme, ověřte, zda bude Váš indukční vařič kompatibilní s touto konvičkou. Některé vařiče totiž vyžadují plochu s určitým minimálním rozměrem, který může být větší, než průměr dna této moka konvičky. Průměr dna této moka konvičky je 100 mm.

   Parametry

   VýrobceBialetti

   Hodnocení (63)

   4.7
   63 hodnocení
   56x
   2x
   1x
   2x
   2x
   Markéta27. 2. 2023

   Pro odpůrce hliníku ideální volba. Naprostá spokojenost.

   29. 12. 2021

   pěkná a velká konvička

   5. 8. 2021

   Nerez, funguje

   Dotazy a komentáře (18)

   Zbynek6. 6. 2021
   ventil

   dobry den, ma pri vareni kavy v teto nerezove mokka konvicce Bialetti v prubehu varu unikat para pojistnym ventilem? je v tomto pripade ventil v poradku?

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva7. 6. 2021
   Dobrý den, pára by neměla unikat ani pojistným ventilem, ani okolo závitu konvičky. V takovém případě bychom Vám doporučili se řídit přesným postupem, který je u moka konvičky nutno dodržovat. Voda ve spodní nádobce musí být nalitá vždy pod pojistným ventilem a káva nesmí být nikdy v násypce upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená a na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty. Doporučujeme také vařič zapnout pouze na střední stupeň.
   Pavel1. 12. 2020
   Bialetti Venus

   Dobrý den. Při přípravě kávy mi zůstává většina vody v spodní nádobě. Konvice chrčí a z trubyčky pára, ale káva jen minimálně. Kde je problém? Při stejné přípravě ve staré hliníkové konvičce přeteče káva pak zachrčí a vše je ok.

   Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva3. 12. 2020
   Dobrý den, doporučujeme Vám upravit hrubost mletí použité kávy. Správná hrubost je taková, která je konzistencí po semletí někde na začátku cesty mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Pro správnou přípravu je také důležité vždy dodržovat správný postup, aby se káva nespálila a následně nebyla hořká. Voda ve spodní nádobce musí být nalitá vždy pod pojistným ventilem a káva nesmí být nikdy v násypce upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená (na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty). V případě, že výše uvedený postup přípravy včetně správně namleté kávy dodržujete, doporučíme Vám konvičku reklamovat.
   tereza23. 7. 2020
   Velikost/Množství šálků

   Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký je tedy přesný objem? (V popisku je napsáno 4 šálky, v tabulce šálků 6.) Jedná se tedy o objem 0,29 l, prosím? Nevím, která informace je pravdivá. Děkuji za Váš čas. S pozdravem, TČ

   Monika Ludmilová, Čerstvá Káva23. 7. 2020
   Dobrý den, tato konkrétní konvice je určena na 6 šálků a její objem je 0,29 l. V popisku je pouze upozornění, že tento typ konvice Bialetti Venus je vhodný na indukci až od velikosti na 4 šálky, a to z důvodu, že menší konvice mají i menší rozměr dna, tudíž by indukce nemusela sepnout. Děkujeme Vám za podnět ke zlepšení popisku u produktu.