+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Kolumbie Supremo, zrnková, 250g

  Káva Kolumbie Supremo, zrnková
  Na šálku Suprema nás při přivonění zaujme nádherné kořeněné aroma a při prvním doušku bohatá a smetanová chuť s decentní kyselostí. Nakonec se dostaví velmi příjemný a harmonický aftertaste.
  • Hmotnost

   250 g

  • Forma

   Zrnková

  • Balení

   Sáček

  Skladem > 10 ks

  pošleme ještě dnes nebo

  179 Kč

  V rámci předplatného za 134,25 Kč
  Máme i další varianty:
  Kolumbie Supremo, mletá, 250g
  250 g, mletá, v sáčku

  199 Kč

  Kolumbie Supremo, mletá, dóza, 250g
  250 g, mletá, v dóze

  249 Kč

  Kolumbie Supremo, zrnková, dóza, 250g
  250 g, zrnková, v dóze

  229 Kč

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  Představte si zemi tuto – od severu k jihu táhne se pohoří dlouhé, na kterém se pěstují zrna kávová, to jest od And až k pohoří Kordiller. Stejně jako by poutníkovi trvalo přejít zemi celou od severu k jihu, tak dlouho by zabralo ochutnat všechny druhy kávové, které zde rostou. My jsme ale svého poutníka již vyslali a s nejlepší kávou se už vrátil...

  o kávě

  Kolumbijská káva má obecně jedno z nejsilnějších aroma na kávovém trhu. Chuť je velmi bohatá a smetanová, ovocná vůně, decentní kyselost a velmi harmonický aftertaste, to jsou ty nejlepší kolumbijské kávy.

  o zemi, kde se káva pěstuje

  Kolumbie je druhým největším producentem kávy (hned po Brazílii). Je zde velmi rozdílné mikroklima, které umožní dozrání plodů kávovníku v různou dobu, a plody se tak mohou sbírat po celý rok. Dále se Kolumbie vůbec nemusí obávat mrazů, na které jsou kávovníky velmi citlivé.

  Pěstuje se zde převážně arabský kávovník a zrna jsou zpracována mokrou metodou díky dostatku vodních zdrojů. Káva je prioritou zdejšího národního hospodářství, které se o kávu velmi dobře stará – např. při vjezdu do země jsou všechna auta na hranicích pečlivě dezinfikována.

  chuť kávy

  Kolumbie Supremo, kterou nabízíme, je charakteristická svou kyselostí, vynikajícím tělem, krásným aroma a jemnou velmi dobře vyváženou chutí. Označení „supremo“ znamená velké zrno.

  Parametry

  Hmotnost
  Hmotnost: 250 g
  250 g
  Forma
  Forma: Zrnková
  Zrnková
  Kusy0 ks
  Balení
  Balení: Sáček
  Sáček
  ŘadaEssentials
  Acidita3/10
  Hořkost
  6/10
  Sladkost3/10
  Stupeň pražení3/8
  Země původuKolumbie
  Druh100% arabika
  Tělo7/10
  VýrobceAromaniac

  Káva si vás našla

  … protože jednou si najde každého. Vážně. Jen se musí vědět jak na ní. Zrnka u nás pražíme každý den po malých dávkách. To aby byla stále čerstvá. K vám se tak nedostanou žádná, která by byla starší než pár dnů. Nechceme vám totiž nabízet nic, co sami nepijeme. Proto si pečlivě vybíráme, co nám projde pražičkou a co se vám pak objeví doma v šálku.

  Pražírna Aromaniac

  Od roku 2007, kdy jsme s kávou začali, jsme (si) toho vypili až až. A právě otevření vlastní pražírny bylo to, co nám postupně začalo dávat větší a větší smysl. Skutečně totiž věříme, že chuti a vůni kávy může propadnout kdokoliv. A o to se teď staráme. Staráme se o to, aby si káva každého našla.


  Hodnocení (108)

  4.8
  108 hodnocení
  89x
  13x
  5x
  0x
  1x
  7. 5. 2024

  + klasika Kolumbie

  21. 4. 2024

  super dodavatel, po všech stránkách

  16. 3. 2024

  Oproti předchozí byla o hodně zvýšena cena balení. Pro nás zbytečná změna sáčku se "zipem", celé balení vsypeme do zásobníku kávovaru.

  Dotazy a komentáře (8)

  Karolína13. 9. 2021

  Dobrý den, jaká je trvanlivost u této kávy? Děkuji

  Pavel Zuska, Čerstvá Káva14. 9. 2021
  Dobrý den, naši Čerstvou Kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, čímž zajistíme, že jde opravdu o čerstvě praženou kávu. Zaručujeme dodání maximálně do 14 dnů od upražení a minimální trvanlivost je 1 rok. Po otevření balení doporučujeme spotřebovat do 2 měsíců.
  Michal10. 4. 2019
  Dotaz

  Dobrý den, Zajímalo by mě, jak jsou tato kávová zrna zpracována? Kávu jsem si předevčírem objednal a nikde jsem se nedočetl bližší informace o ní samotné. Každopádně je VÝBORNÁ

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva11. 4. 2019
  Dobrý den, v samotné Kolumbii se káva zpracovává výhradně tzv. mokrou cestou. Bohaté vodní zdroje to v této oblasti dovolují. Jsme velice rádi, že jste s kávou spokojen a budeme se těšit, že se k nám opět pro kávu vrátíte :)
  Martin22. 3. 2019
  změna chuti

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat co může být špatně. již několikrát jsem si u vás objednal tuto kávu a vždy byla výborná. nicméně při posledním objednání mi chybí její typické aroma a chuť. káva kterou jsem obdržel je znatelně víc hořká bez toho příjemného \"ocasu\" (jako laik neumim dost dobře popsat :-D ). připravuji překapávanou v HarioV60 mletí i filtry jsem nezměnil. mlýnek čistím pravidelně mám sice obyčejný typu sencor který máte v nabídce ale nepřijde mi, že by kávu začal přepalovat nebo tak. děkuji za odpověď

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva22. 3. 2019
  Dobrý den, je nám velice líto, že nejste s poslední várkou kávy spokojen. Samozřejmě můžete kávu reklamovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Prosím, napište nám e-mail na info@cerstvakava.cz nebo zavolejte na naši infolinku.