+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10–17:30)

  Kolumbie Supremo, zrnková, 250g

  Káva Kolumbie Supremo, zrnková
  Na šálku Suprema nás při přivonění zaujme nádherné kořeněné aroma a při prvním doušku bohatá a smetanová chuť s decentní kyselostí. Nakonec se dostaví velmi příjemný a harmonický aftertaste.
  • Hmotnost

   250 g

  • Forma

   Zrnková

  • Balení

   Sáček

  Skladem > 100 ks

  pošleme ještě dnes nebo

  179 Kč

  V rámci předplatného za 134,25 Kč
  Máme i další varianty:
  Kolumbie Supremo, mletá, 250g
  250 g, mletá, v sáčku

  199 Kč

  Kolumbie Supremo, zrnková, dóza, 250g
  250 g, zrnková, v dóze

  229 Kč

  Kolumbie Supremo, mletá, dóza, 250g
  250 g, mletá, v dóze

  249 Kč

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  Představte si zemi tuto – od severu k jihu táhne se pohoří dlouhé, na kterém se pěstují zrna kávová, to jest od And až k pohoří Kordiller. Stejně jako by poutníkovi trvalo přejít zemi celou od severu k jihu, tak dlouho by zabralo ochutnat všechny druhy kávové, které zde rostou. My jsme ale svého poutníka již vyslali a s nejlepší kávou se už vrátil...

  o kávě

  Kolumbijská káva má obecně jedno z nejsilnějších aroma na kávovém trhu. Chuť je velmi bohatá a smetanová, ovocná vůně, decentní kyselost a velmi harmonický aftertaste, to jsou ty nejlepší kolumbijské kávy.

  o zemi, kde se káva pěstuje

  Kolumbie je druhým největším producentem kávy (hned po Brazílii). Je zde velmi rozdílné mikroklima, které umožní dozrání plodů kávovníku v různou dobu, a plody se tak mohou sbírat po celý rok. Dále se Kolumbie vůbec nemusí obávat mrazů, na které jsou kávovníky velmi citlivé.

  Pěstuje se zde převážně arabský kávovník a zrna jsou zpracována mokrou metodou díky dostatku vodních zdrojů. Káva je prioritou zdejšího národního hospodářství, které se o kávu velmi dobře stará – např. při vjezdu do země jsou všechna auta na hranicích pečlivě dezinfikována.

  chuť kávy

  Kolumbie Supremo, kterou nabízíme, je charakteristická svou kyselostí, vynikajícím tělem, krásným aroma a jemnou velmi dobře vyváženou chutí. Označení „supremo“ znamená velké zrno.

  Parametry

  Hmotnost
  Hmotnost: 250 g
  250 g
  Forma
  Forma: Zrnková
  Zrnková
  Kusy0 ks
  Balení
  Balení: Sáček
  Sáček
  ŘadaEssentials
  Acidita3/10
  Hořkost
  6/10
  Sladkost3/10
  Stupeň pražení3/8
  Země původuKolumbie
  Druh100% arabika
  Tělo7/10
  VýrobceAromaniac

  Káva si vás našla

  … protože jednou si najde každého. Vážně. Jen se musí vědět jak na ní. Zrnka u nás pražíme každý den po malých dávkách. To aby byla stále čerstvá. K vám se tak nedostanou žádná, která by byla starší než pár dnů. Nechceme vám totiž nabízet nic, co sami nepijeme. Proto si pečlivě vybíráme, co nám projde pražičkou a co se vám pak objeví doma v šálku.

  Pražírna Aromaniac

  Od roku 2007, kdy jsme s kávou začali, jsme (si) toho vypili až až. A právě otevření vlastní pražírny bylo to, co nám postupně začalo dávat větší a větší smysl. Skutečně totiž věříme, že chuti a vůni kávy může propadnout kdokoliv. A o to se teď staráme. Staráme se o to, aby si káva každého našla.


  Hodnocení (99)

  4.7
  99 hodnocení
  81x
  12x
  5x
  0x
  1x
  Michal12. 4. 2023

  Skvělá káva, silná, výrazná chuť.

  Ondráš8. 4. 2023

  Výborná!!! Opravdu velmi povedená. Jednoduchá - prostě ... obyčejná... ale v tom nejlepším smyslu. Káva, kterou si koupíte v Kolumbii na ulici od pouličního prodejce - pod (tamním :) lednovým sluncem. Díky moc*

  Igor Sedlák5. 3. 2023

  Kolumbijská káva je právem už známý pojem. Přesto pro naše chuťové pohárky přivyklé na nižší kyselinku si ji raději dopřáváme v kombinaci capuccino, nebo laté.

  Dotazy a komentáře (8)

  Karolína13. 9. 2021

  Dobrý den, jaká je trvanlivost u této kávy? Děkuji

  Pavel Zuska, Čerstvá Káva14. 9. 2021
  Dobrý den, naši Čerstvou Kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, čímž zajistíme, že jde opravdu o čerstvě praženou kávu. Zaručujeme dodání maximálně do 14 dnů od upražení a minimální trvanlivost je 1 rok. Po otevření balení doporučujeme spotřebovat do 2 měsíců.
  Michal10. 4. 2019
  Dotaz

  Dobrý den, Zajímalo by mě, jak jsou tato kávová zrna zpracována? Kávu jsem si předevčírem objednal a nikde jsem se nedočetl bližší informace o ní samotné. Každopádně je VÝBORNÁ

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva11. 4. 2019
  Dobrý den, v samotné Kolumbii se káva zpracovává výhradně tzv. mokrou cestou. Bohaté vodní zdroje to v této oblasti dovolují. Jsme velice rádi, že jste s kávou spokojen a budeme se těšit, že se k nám opět pro kávu vrátíte :)
  Martin22. 3. 2019
  změna chuti

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat co může být špatně. již několikrát jsem si u vás objednal tuto kávu a vždy byla výborná. nicméně při posledním objednání mi chybí její typické aroma a chuť. káva kterou jsem obdržel je znatelně víc hořká bez toho příjemného \"ocasu\" (jako laik neumim dost dobře popsat :-D ). připravuji překapávanou v HarioV60 mletí i filtry jsem nezměnil. mlýnek čistím pravidelně mám sice obyčejný typu sencor který máte v nabídce ale nepřijde mi, že by kávu začal přepalovat nebo tak. děkuji za odpověď

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva22. 3. 2019
  Dobrý den, je nám velice líto, že nejste s poslední várkou kávy spokojen. Samozřejmě můžete kávu reklamovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Prosím, napište nám e-mail na info@cerstvakava.cz nebo zavolejte na naši infolinku.