+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Automatické kávovary

  Automatický kávovar by ve slovníku měl mít heslo – lahodná káva na jediné kliknutí. O nic se nemusíte starat. Jen občas dosypete zrnka, dolijete vodu a sem tam ho vyčistíte. Takže bez práce možná nejsou koláče, ale dobré káva jo.
  -
  -

  Mrzí nás to, ale přes tyhle filtry u nás nic nekápne. Asi to budete muset zkusit jinak.:

  Když automatický kávovar tvrdou vodu má

  Tak je potřeba mu dopřát. Ideálně filtr, díky kterému se nebude přístroj zanášet vodním kamenem. Kvalita vody navíc znatelně ovlivňuje výslednou chuť. Aby ne, když je jí v kávě asi 98 %. Nepodceňujte to. Ať si kávu vážně vychutnáte.

  U vás dřív, než dostanete na kávu chuť

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový automatický kávovar vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  O automatických kávovarech toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o automatických kávovarech toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do toho automatického kávovaru měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme