+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Pákové kávovary

  Ruční práce je zkrátka ruční práce. O tom ví svoje všichni, co už doma pákový kávovar mají. Chce to sice trochu cviku (a preciznosti), ale potom to vážně stojí za to. Takže jestli chcete kávě věnovat trochu času a péče,...
  -
  -

  Čistota pákového kávovaru je půl dobré kávy

  Ruční kávovar si zaslouží sem tam vyčistit. A když říkáme sem tam, myslíme tím po každém užití. Jednotlivé komponenty jednoduše umyjte pod tekoucí vodou. Hlavně pořádně vypláchněte zbylá zrníčka. Času to zabere minimum, ale v hrnku je to vážně znát.

  U vás dřív, než si připravíte svaly

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový pákový kávovar vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní. A nebojte, ani těch svalů není moc potřeba.

  O pákových kávovarech toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o ručních kávovarech toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do pákového kávovaru měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme