+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Digitální váha se stopkami Brewista Smart Scale II™

  Sleva-31 %
  Digitální váha Brewista Smart Scale II™
  Nejlepší přítelkyně nadšených milovníků kávy i profesionálních baristů. Precizní voděodolná váha s časomírou, šesti programy, dobíjecí baterií a ochrannou gumovou podložkou pro dokonalou přípravu té nejlepší kávy.
   Objednáno, naskladnění 31. 5.

   Původní cena: 3190 CZK

   2 190 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Jestli se bez něčeho profesionální barista neobjede, pak je to jednoznačně dokonale přesná váha. Jedna z nejoblíbenějších vah kávových profíků se dočkala vylepšení a na trh přichází z šesti novými programy, dobíjecí baterií a protiskluzovou silikonovou podložkou, která chrání jemnou mechaniku váhy před teplem a případným politím. Protože ač se to možná nezdá, při přípravě kávy hraje důležitou roli každý gram a dokonce i pouhá jeho desetina dokáže výsledek ovlivnit, ať už v pozitivním či negativním slova smyslu.

   Každá vteřina se počítá

   Ale nejsou to jen gramy, které je třeba si hlídat. Na výslednou chuť kávy má velký vliv i správné načasování. Měřit objem výsledného moku v mililitrech sice váha nedokáže, zato přesný čas extrakce vám pohlídá na jedničku. Skvělým pomocníkem vám tedy bude nejen při přípravě filtrované kávy, ale také při práci s profesionálním pákovým kávovarem, který umožňuje extrakci v plně manuálním režimu.

   Na míru baristům

   Váha Brewista Smart Scale II™ ale není jen obyčejná váha s časomírou. Nabízí totiž šest nových programů, které přípravu kávy značně usnadní. Oproti své předchůdkyni nabízí verze V2 už jen jeden manuální režim, zato zbylých pět výrobce upravil tak, aby skutečně pokryl veškeré potřeby baristů.

   • Mode 1 – Plně manuální režim s ručním nulováním váhy a spouštěním časomíry.
   • Mode 2 – Automatické nulování a okamžité spuštění časomíry. Váha a časomíra se spustí bezprostředně poté, co na váhu položíte šálek. Jakmile šálek odeberte, po pěti vteřinách se hodnoty opět vynulují.
   • Mode 3 – Automatické nulování a manuální časomíra. Čas i váha se automaticky vynulují hned poté, co na váhu položíte šálek. Spusťte na kávovaru extrakci kávy a ve stejný čas zmáčkněte oranžové tlačítko TIME, které spustí časomíru. Časomíra se automaticky zastaví ve chvíli, kdy sundáte šálek z váhy. Po pěti vteřinách se opět váha vynuluje.
   • Mode 4 – Automatické nulování s vypnutou časomírou. Položte šálek na váhu a zapněte extrakci kávy. Váha se ukazuje automaticky, čas zůstává deaktivovaný. Váha se vynuluje pět vteřin po sejmutí šálku.
   • Mode 5 – automatické nulovaná a automatické spuštění časomíry. Položte šálek na váhu a počkejte, až se vynuluje. Časomíra se spustí automaticky ve chvíli, kdy se tekutina dotkne šálku. Pokud chcete časomíru přerušit, zmáčkněte tlačítko TIME. Váha se sama vynuluje pět vteřin po sundání šálku z váhy.
   • Mode 6 – režim pro přípravu filtrované kávy. Připravenou nádobu na kávu položte na váhu, zmáčkněte TARE a začněte zalévat kávu vodou. Časomíra se spustí automaticky. Váha se vynuluje 5 vteřin po sundání potřebného kávového příslušenství z váhy.

   Digitální váha Brewista Smart Scale II™ v kostce:

   • Nová verze oblíbené baristické váhy Brewista Smart Scale
   • Váživost 2 kg, dílek 0,1 g
   • Speciální silikonový povrch jako ochrana proti teplu a vlhku
   • Gumová protiskluzová podložka
   • Dobíjení baterie přes micro USB kabel
   • K dispozici 6 nově upravených programů
   • Vhodná do profesionálních provozů i do domácnosti

   Parametry

   VýrobceBrewista

   Hodnocení (2)

   3
   2 hodnocení
   1x
   0x
   0x
   0x
   1x

   Dotazy a komentáře (1)

   Majda12. 11. 2019
   BREWISTA SMART SCALE V2

   můžu poprosit o rozměry váhy. Děkuji Majda

   Ivana Reich, Čerstvá Káva13. 11. 2019
   Dobrý den, Majdo, rozměry jsou následující - vážící plocha: 11 x 11 cm , výška: 2 cm, displej: 2 cm.