+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Digitální váhy

  Každý gram hraje roli. Bez digitální váhy na kávu se tak neobejde žádný profík – ani nadšený amatér. Přípravu budete mít stoprocentně pod kontrolou. A díky integrovaným stopkám navíc nepřetáhnete dobu extrakce. Protože pro vaše chuťové ...
  -
  -
  zobrazuji 1-6 z 6

  U vás dřív, než zapípají stopky

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svoji novou digitální váhu vážně nebudete čekat. Balíček s ní bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  Nevíte, kterou digitální váhu vybrat?

  Nebojte, pomůžeme vám. Zvážíme všechna pro a proti, trefíme se na miligramy. Stačí kliknout na zelené tlačítko vpravo dole na stránce. V pracovní čas vám odepíšeme do pár minut. Ale jestli vás na psaní neužije, od pondělí do pátku 8:30–17:00 máme ucho přilepené na telefonu +420 277 277 949.

  Ať máte co vážit

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste na té digitální váze měli co vážit. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme