+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční kávovar ROK EspressoGC Black

  Ruční kávovar ROK EspressoGC
  Espresso bez elektřiny. Stylový ruční kávovar ROK Espresso Maker si s domácí výrobou espressa poradí jen za pomoci síly vašich rukou, a to v nové vylepšené verzi EspressoGC s použitím ještě pevnějších materiálů.
   Poslední kus skladem

   pošleme hned zítra

   5 590 Kč
   Máme i další varianty:
   Ruční kávovar ROK EspressoGC Classic
   Classic

   5 590 Kč

   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Espresso bez elektřiny, jen silou vlastních rukou? I to je možné. Kávovar ROK EspressoGC se obejde nejen bez elektrického proudu, ale i bez složitých mechanických dílů. K protlačení vody přes namletou kávu slouží síla vašich rukou a většina důležitých součástí je vyrobena z vysoce pevné slitiny hliníku. Máte tak nejen perfektní kontrolu nad procesem vzniku espressa, ale také jistotu, že vám kávovar vydrží opravdu dlouho. Ostatně jeho výrobce svému produktu věří natolik, že na všechny jeho kovové části poskytuje desetiletou záruku.

   Ruční kávovar ROK EspressoGC je vylepšenou verzí původního kávovaru ROK Espresso Maker. Má novou horní nádobku na vodu a píst vyrobené z kvalitního skleněného kompozitu, které ve spojení s novým těsněním a filtrem zajišťují vytvoření podstatně vyššího tlaku v průběhu extrakce kávy. Materiál je taktéž odolnější než původní plastová verze, takže ušetříte za další náhradní díly.

   Maximální jednoduchost

   Hliníkové tělo, dvě ramena, páka s kávovým sítkem, tlakový mechanismus a odkapávač. To je vše. Kávovar ROK EspressoGC je tím nejjednodušším nástrojem na výrobu espressa, čemuž odpovídá i jeho dlouhá životnost a sebevědomí výrobce, který na kovové části nabízí desetiletou záruku. Když se vám jakýkoliv díl rozbije, stačí ho vyfotografovat a fotografii odeslat výrobci. Nový díl vám přijde poštou.

   Dokonalá kontrola

   S kávovarem ROK Espresso EspressoGC budete mít věci pod kontrolou víc než kdy dřív. Namelte kávu na požadovaný stupeň hrubosti, ohřejte vodu na optimální teplotu, citlivě napěchujte a vlastníma rukama určujte tlak pro extrakci kávy. Zážitek může být kávu nejen pít, ale i ji připravovat!

   Nadčasový vzhled

   ROK EspressoGC tu není od toho, aby se líbil - ale aby fungoval. Přesto, nebo právě proto, působí ve svém minimalismu impozantně a nadčasově. Vzbuzuje pozornost, provokuje, vyvolává otázky. A tak dokáže být o to stylovějším doplňkem kuchyně či kanceláře, o co víc je jeho hlavním účelem něco jiného. Totiž dělat perfektní kávu.

   Bohaté příslušenství

   V balení ROK EspressoGC naleznete:

   • Ruční kávovar ROK Espresso EspressoGC
   • Adaptér pro přípravu dvou šálků kávy
   • Plastovou odměrku na kávu, která slouží i jako tamper
   • 1 náhradní těsnění hlavy kávovaru

   Ruční kávovar ROK Espresso EspressoGC v kostce:

   • Nezávislý na elektrické síti
   • Jednoduchý a neobyčejně trvanlivý
   • Záruka 10 let na všechny kovové díly
   • Dokonalá kontrola nad přípravou kávy
   • Nadčasový minimalistický vzhled

   Pokud byste si chtěli ke kávovaru dokoupit vlastní tamper, vhodný průměr je 49,8 mm - s větším u ROK EspressoGC nepochodíte.

   Parametry

   VýrobceROK Kitchen Tools

   Hodnocení (0)

   0 hodnocení
   0x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (0)