+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Degustační deník pro kávu (formát A5)

  Degustační deník pro kávu (formát A5)
  Udělejte si pohodlí a zaznamenejte si do deníku všechny úžasné kávy, které vám zkříží cestu. S degustačním deníkem pro kávu A5 budete už navždy pánem svých chutí a paměti. Poznávejte příběhy jednotlivých káv a ovládněte své chutě tím, že je pojmenujete. Degustační deník A5 je nejlepším začátkem cesty jak se stát znalcem kávy.
   Skladem > 5 ks

   pošleme ještě dnes nebo

   279 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Nástroj znalců kávy

   Svět kávy je obrovský a nabízí nepřeberné možnosti objevů a poznání. Pod jedním druhem kávy se může skrývat tisíc a jedna chuť, rozmanité možnosti zpracování či přípravy a pokaždé zcela rozdílný příběh. Zorientovat se v tom všem vyžaduje čas a úsilí, začneme tedy společně od toho nejdůležitějšího – od vašich chutí. Pojďte se s deníkem naplno ponořit do víru kávy, experimentovat a pojmenovávat rozmanité chutě. Ovládněte své chutě a staňte se znalcem!

   Sestaveno s odborníky

   Na tvorbě deníku úzce spolupracovala Karolína Nekvindová, skvělá baristka a importérka kolumbijské výběrové kávy. Na kontrole obsahu a finálních úpravách spolupracovalo několik porotců kávových soutěží a brněnští baristi i pražiči.

   Co v deníku najdete?

   Představte si kávu jako sport – každý sport má svá pravidla a hřiště. Při hodnocení jste de facto v roli rozhodčího a degustační deník je při hře vaše pravá ruka! Tak jako na olympiádě nemůžeme hodnotit gymnastiku stejně jako plavání, tak ani u kávy nemůžeme v jedné kategorii srovnávat robustu třeba s naturální Etiopií. Nechte se vést cestou plnou nových chutí a zážitků a zaznamenejte si každou kávu, kterou na té cestě potkáte. To nejlepší na degustaci je, že nic není nemožné, každý máme trochu jiné chutě a je tak nesmírně zajímavé se je snažit pojmenovat a najít si v nich pořádek.

   Degustační deník pro kávu

   • ÚVOD DO OCHUTNÁVÁNÍ - Napsáno lidsky, pro lidi. Tak, aby vás to bavilo.
   • RYCHLÁ NÁPOVĚDA - Užitečná vychytávka, kterou si zamilujete.
   • ÚKOLNÍČEK - To-do listy na ochutnávky a podniky + poznámkové listy.
   • KÁVĚ A ODĚRU ODOLNÉ - Dlouhodobě testováno pro každodenní použití.
   • STVOŘENO S ODBORNÍKY - Vznik ve spolupráci s předními baristy a pražiči.
   • INTUITIVNÍ ŘEŠENÍ - Zápisy vás provedou celou ochutnávkou a dobře se vyplňují.

   Proč tuto velikost?

   Degustační deník v plné verzi A5 se hodí pro pořádné degustování – se vším všudy. Dvojstránkové zápisy jsou intuitivně zpracovány, provedou vás celou ochutnávkou a poskytují spoustu prostoru a kolonek k zaškrtnutí. Hodí se pro složitější vzorky a degustace o nižších počtech vzorků. Deník obsahuje plný informační úvod a funguje trochu jako učebnice s pracovním sešitem. Na druhou stranu je potřeba nosit v batohu či kabelce a není vždy po ruce. Také zápisy jsou pro některé jednodušší vzorky zbytečně komplikované a pro tyto chvíle se perfektně hodí zjednodušený Kapesní deník A6. Každý z deníků má jiné použití a pro úplný zážitek se velmi dobře doplňují.

   Deník obsahuje prostor pro 72 zápisů (1 dvoustrana = 1 zápis).

   Parametry

   VýrobceDEGUSTUJU

   Hodnocení (0)

   0 hodnocení
   0x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (0)