+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Kapesní degustační deník pro kávu (formát A6)

  Kapesní degustační deník pro kávu (formát A6)
  Nenechte si nic utéct a ohodnoťte s cestovním deníkem každou kávu, která vám zkříží cestu. S kapesním deníkem pro kávu A6 budete už navždy pánem svých chutí a paměti. Poznávejte příběhy jednotlivých káv a zaznamenejte si své objevy ať jste kdekoliv. Kapesní deník A6 je povinnou výbavou každého správného kávového nadšence!
   Objednáno, naskladnění 15. 7.
   169 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Nástroj znalců kávy

   Svět kávy je obrovský a nabízí nepřeberné možnosti objevů a poznání. Pod jedním druhem kávy se může skrývat tisíc a jedna chuť, rozmanité možnosti zpracování či přípravy a pokaždé zcela rozdílný příběh. Zorientovat se v tom všem vyžaduje čas a úsilí, začneme tedy společně od toho nejdůležitějšího – od vašich chutí. Pojďte se s deníkem naplno ponořit do víru kávy, experimentovat a pojmenovávat rozmanité chutě. Ovládněte své chutě a staňte se znalcem!

   Sestaveno s odborníky

   Na tvorbě deníku úzce spolupracovala Karolína Nekvindová, skvělá baristka a importérka kolumbijské výběrové kávy. Na kontrole obsahu a finálních úpravách spolupracovalo několik porotců kávových soutěží a brněnští baristi i pražiči.

   Co v deníku najdete?

   Představte si kávu jako sport – každý sport má svá pravidla a hřiště. Při hodnocení jste de facto v roli rozhodčího a degustační deník je při hře vaše pravá ruka! Tak jako na olympiádě nemůžeme hodnotit gymnastiku stejně jako plavání, tak ani u kávy nemůžeme v jedné kategorii srovnávat robustu třeba s naturální Etiopií. Nechte se vést cestou plnou nových chutí a zážitků a zaznamenejte si každou kávu, kterou na té cestě potkáte. To nejlepší na degustaci je, že nic není nemožné, každý máme trochu jiné chutě a je tak nesmírně zajímavé se je snažit pojmenovat a najít si v nich pořádek.

   Kávové zážitky v kapse

   • ÚVOD DO OCHUTNÁVÁNÍ - Napsáno lidsky, pro lidi. Tak, aby vás to bavilo.
   • RYCHLÁ NÁPOVĚDA - Užitečná vychytávka, kterou si zamilujete.
   • ÚKOLNÍČEK - To-do listy na ochutnávky a podniky + poznámkové listy.
   • KÁVĚ A ODĚRU ODOLNÉ - Dlouhodobě testováno pro každodenní použití.
   • STVOŘENO S ODBORNÍKY - Vznik ve spolupráci s předními baristy a pražiči.
   • INTUITIVNÍ ŘEŠENÍ - Zápisy vás provedou celou ochutnávkou a dobře se vyplňují.
    • Proč tuto velikost?

     Kapesní deník A6 je vhodný především pro rychlé a cestovní degustování. Svými krátkými a údernými zápisy je nepřekonatelným společníkem na festivalech nebo ochutnávkách s větším počtem vzorků. V kategorii parťáků na cestu nezná konkurenci! Na druhou stranu obsahuje kratší informační úvod a krátké zápisy jsou značně komprimovanou verzí velkého Degustačního deníku A5, který má zápisy na dvojstranu. Každý z deníků má jiné použití a pro úplný zážitek se velmi dobře doplňují.

     Deník obsahuje prostor pro 42 zápisů (1 strana = 1 zápis).

   Parametry

   VýrobceDEGUSTUJU

   Hodnocení (1)

   5
   1 hodnocení
   1x
   0x
   0x
   0x
   0x
   Eva J.4. 3. 2023

   Šikovná a veľmi užitočná vecička pre milovníka kávy. Kupovala som pre zaťa, ktorý rád a často degustuje kávy, ocenil takýto darček

   Dotazy a komentáře (0)