+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  Automatický kávovar DeLonghi ESAM 3000 Magnifica

  Novinka
  Sleva-43 %
  Kávovar DeLonghi ESAM 3000 Magnifica
  Kávovar DeLonghi ESAM 3000 využívá CRF - technologii, která zaručuje vždy perfektní espresso s čerstvým aroma a optimální teplotou. Kávovar DeLonghi ESAM 3000 je nenáročný na údržbu i obsluhu. Stačí pouze stisknout tlačítko a kávovar kávu namele, upěchuje, spaří, vydá do připraveného šálku (nejlépe předehřátého) a následně odstraní použitou kávu do vyjímatelného zásobníku na odpad. Pomocí Cappuccino Systemu si také můžete jednoduše připravit napěněné mléko na cappuccino.

  Tohle už u nás nenajdete.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  • nastavitelná výška výtoku kávy (7,5 - 10,5 cm)
  • tlak čerpadla 15 bar
  • CRF – technologie – zaručuje, že výsledkem přípravy je vždy perfektní espresso s čerstvým aroma a optimální teplotou
  • přístroj je nenáročný na údržbu i obsluhu
  • stačí pouze stisknout tlačítko a kávovar kávu namele, upěchuje, spaří, vydá do připraveného šálku (nejlépe předehřátého) a následně odstraní použitou kávu do vyjímatelného zásobníku na odpad
  • pomocí Cappuccino Systemu si také můžete jednoduše připravit napěněné mléko na cappuccino
  • kávomlýnek s regulací hrubosti mletí
  • lze použít i mletou kávu i zrnkovou kávu
  • možnost volby přípravy jednoho nebo dvou šálků současně
  • možnost jednoduchého nastavení síly kávy
  • Aroma System – pro lepší chuť kávy
  • Cappuccino System – pro napěnění mléka
  • výdej horké vody na čaj, grog apod.
  • automatický čistící a odvápňovací program
  • samočistící funkce
  • automatické vypnutí kávovaru
  • výhřívaná plocha na šálky

  Parametry

  VýrobceDeLonghi

  Hodnocení (17)

  4.5
  17 hodnocení
  12x
  4x
  0x
  0x
  1x
  9. 2. 2017

  Doporučuji

  18. 1. 2016

  Tento produkt (starší variantu) jsem používal 10 let a byl spokojen. Za slabost považuji pouze ne příliš úspěšné pěnění mléka.

  Božena Hovorková4. 3. 2015

  produkt se mi používá výborně doporučím

  Dotazy a komentáře (22)

  Věra14. 4. 2020

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Já jsem to ale napsala asi špatně. Ona ta červená kontrolka svítí po ukončení odvápnění a už jde káva uvařit a ta kontrolka stále bliká i při vaření. Děkuji za odpověď. Věra

  Monika Ludmilová, Čerstvá Káva15. 4. 2020
  Dobrý den, výrobce v návodu uvádí, že pokud kontrolka bliká, je nutné přístroj odvápnit. Pokud jste tak již učinila a dodržela přesný postup v návodu, kontrolka by měla zhasnout a rozsvítit se opět po nějakém čase. V opačném případě, kdy kontrolka stále bliká, bohužel nejsme schopni určit problém a doporučujeme Vám kávovar reklamovat, kdy jeho stav prověří reklamační technik.
  Věra13. 4. 2020
  Kontrolka odvápnění

  Dobrý den, při odvápňování kávovaru Magnifica mi stále bliká červená kontrolka vedle kontrolky ECO. Je to v pořádku nebo nějaká závada? Neudělala jsem něco špatně? Mám ho nový od ledna. Děkuji Věra

  Monika Ludmilová, Čerstvá Káva14. 4. 2020
  Dobrý den, dle návodu při odvápňování tato kontrolka zůstane svítit, což indikuje spuštění programu. Při ukončení odvápňování, jakmile je nádržka na vodu zcela prázdná, by však tato kontrolka měla zhasnout. Dále se tato kontrola zobrazí po stanovené době používání, která závisí na tvrdosti vody v domácnosti, z výroby je spotřebič nastaven na stupeň tvrdosti vody 4 (velmi tvrdá voda), podle potřeby jej však můžete naprogramovat dle skutečné tvrdosti vody ve Vaší domácnosti. Více o správném postupu odvápnění a nastavení stupně tvrdosti vody naleznete v návodu na straně 175. https://www.delonghi.com/Global/InstructionManuals/CZ/CZ-5713213141.pdf
  Ondřej12. 12. 2018
  Záruka

  Dobrý den, jaká je záruční doba kávovaru? Děkuji

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva12. 12. 2018
  Dobrý den, záruční doba na kávovar je standardně 2 roky.
  Petr Petr18. 11. 2018
  Ristretto?

  Dobrý den. Prosím, jakou velikost / objem kávy může tento kávovar připravit? Ristretto, Espreso, atd.? Děkuji.

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva20. 11. 2018
  Dobrý den, tento kávovar zvládá připravit kávu od nejmenší (Ristretto - 20 ml) až po největší (dvojité Lungo - 120 ml).
  Janka9. 7. 2017

  Dobrý den, jak mohu ovlivnit chuť či hořkost espresa a také vůní, z tohoto kávovaru? Je to pouze na výběru druhu kavy, která se namele na určenou hrubost? Díky za odpověď, na amatérskou otázku:).

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva11. 7. 2017
  Dobrý den, výsledná chuť kávy se dá ovlivnit zejména u výrazně dražších nebo profesionálních pákových kávovarů. U tohoto kávaru by mělo být vše nastaveno automaticky na dosažení nejlepšího výsledku. Maximálně můžete zkusit změnit hrubost mletí kávy kolečkem u mlýnku. Doporučujeme řídit se radami, které jsou uvedeny v navodu přímo od výrobce. Pokud tedy chcete ovlivnit hořkost a vůni svého espressa, tak jedině výběrem vhodné kávy. Káva s větším podílem robusty bude vždy více hořká. Jemnější káva bude z arabiky. Vůně je nejvíce závislá na čerstvosti kávy. Proto doporučujeme místo značkových káv volit kávy čerstvě pražené. Jako příklad můžeme uvést naší Čerstvou Kávu Gautemala Tres Maria , která je svou lahodnou chutí a vůní nejvhodnější na přípravu espressa.
  Zdena31. 5. 2017
  nádržka na vodu

  Dobrý den, nádržka na vodu se vytahuje zezadu nebo z boku? A odpad z kávy z boku ? Děkuji za odpověď.

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva1. 6. 2017
  Dobrý den, obě nádobky se vytahují dopředu. Nádržka na vodu je sice umístěna na boku kávovaru, ale směr vysunutí je dopředu. Nádobka na odpad navazuje na odkapávač, kde se umisťují hrnečky a vytahuje se také směrem dopředu.
  Marie27. 2. 2017
  Přívodní šňura

  Dobrý den, prosím o info, jaká je délka přívodní šňůry? Děkuji

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva28. 2. 2017
  Dobrý den, šňůra má délku cca 145 cm.
  Honza28. 1. 2017

  Dobrý den, možná blbý dotaz, ale chtěl by jsem ho používat i na horkou vodu třeba na čaj, kolik vody vpustí do šálku, případně jde množství nastavit? Ohřívá se jen voda použitá na výrobu kávy, nebo vždy celý obsah zásobníku? děkuji

  Petra Malhausová, Čerstvá Káva30. 1. 2017
  Dobrý den, množství vody se reguluje dle zvoleného programu na konkrétní kávu. Samostatně nastavit nelze. Ohřívá se jen konkrétní množství vody, nikoliv celý zásobník. Určitě doporučujeme použití tohoto kávovaru spíše pouze na kávu.
  Michal13. 9. 2016
  Je to neuvěřitelný držák

  Máme tento kávovar v práci už 3 roky. Denně uvaří kolem 120 kafí. Za ty roky uvařil už dost přes 100 tisíc šálků kávy a stále funguje a vaří dobré kafe. Běžnou údržbu provádíme 1x týdně.

  Ladislav8. 3. 2016

  Dobrý den. Prosím,škodí kávovaru když jede mlýnek naprázdno?Ideálně si dám odměřené množství kávy do zásobníku ať můžu kdykoliv použít jiný druh kávy.Ke konci mletí dávky už ale slyším že jede chvilku naprázdno.Pro mne dobře,je čistý.Co to ale udělá s mlýnkem?A asi dotaz spíše pro uživatele.Káva z kávovaru moc nevoní,zkoušel jsem i různou hrubost.Nemáte nějaký fígl?S frenchpresem se vůně nedá srovnat.Jinak skvělý přístroj,nedám na něj dopustit.Díky za reakce.

  Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva8. 3. 2016
  Dobrý den, jestliže spustíte mlýnek v daném kávovaru "naprázdno", tak to kávovar určitě nepoškodí, ale kávovar po tomto procesu nepoužije správnou dávku kávy a následně káva připravená v kávovaru bude slabší chuti. Stejně tak zvolený princip použití jiného druhu kávy nebude fungovat tak, jak si představujete, protože v kávovaru vždy zůstane nepatrné množství původní kávy, která se smíchá s kávou novou.Tomu bohužel nelze nijak zabránit.
  Jaňa4. 12. 2015
  Denní počet káv

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik káv denně je tento kávovar stavěný? Jestli na doma pro 4-6 káv, nebo 20-30 káv, nebo více? Děkuji Vám

  Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva4. 12. 2015
  Dobrý den. Tento kávovar je schopen za den připravit cca 20 šálků kávy.
  Jarka2. 4. 2015
  čištění, servis kávovaru

  Dobrý den, po zakoupení kávovaru poskytujete i servis čištění a nebo jaké si mám koupit příslušenství/chemii na čištění kávovaru? Možná smlouva o odebírání kávy a servisu kávovaru?

  Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva2. 4. 2015
  Dobrý den. Při koupi tohoto kávovaru (nebo jakéhokoli jiného automatického kávovaru) si můžete současně i na našem e-shopu zakoupit zvýhodněný servisní balíček, který zahrnuje kompletní údržbu kávovaru 2× nebo 4× ročně. Pokud byste chtěla provádět údržbu kávovaru samostatně, doporučila bych Vám pravidelně používat odvápňovací prostředek značky Durgol, který je součástí našeho stálého sortimentu odvápňovač Durgol. Momentálně nenabízíme smlouvy na odběr kávy a servisu kávovaru. Pokud byste měla zájem o pravidelné odebírání kávy, můžete si u nás objednat předplatné Čerstvé Kávy, které je cenově zvýhodněné dle délky sjednané doby předplatného Předplatné.
  jana27. 11. 2014

  šičkový stroj jsem moc spokojena a po letech mi praskl plast na odparovači,kde ho seženem?

  Hana Tůmová, Čerstvá Káva28. 11. 2014
  Dobrý den, ideálně nám napište na náš info e-mail a situaci dořešíme zde ;-)
  Pavla18. 8. 2014
  Čištění

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se kávovar čistí nějakými tabletami, nebo jak? Děkuji Vařeková

  Hana Tůmová, Čerstvá Káva18. 8. 2014
  Dobrý den, veškeré informace ohledně čištění kávovaru jsou podrobně uvedeny v návodu, který je u kávovaru přiložen :-)
  Michal2. 2. 2014

  Dobrý den, možná hloupý dotaz ale zajímalo by mě kolik ml kávy vytvoří na jednu porci...a kolik při tom spotřebuje gramů zrnkové dávy. Děkuji za odpověď

  Hana Tůmová, Čerstvá Káva3. 2. 2014
  Dobrý den, záleží na mnoha aspektech, nicméně obecně můžeme říci, že kávovar připraví kávu v rozmezí od 20-180ml a gramáží 5-9g.