+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10–17:30)

  Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS - na 8 šálků (1 300 ml)

  Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS
  Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS s nerezovou nádobou, který jedním stiskem tlačítka připraví až 8 lahodných šálků.

  Tohle už u nás nenajdete.

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme

  S kávovarem Bonavita BV1900TS stačí jediné stisknutí tlačítka a dostanete čtyři až osm šálků skvělé kávy. Značka Bonavita proslula po celém světe snahou dotáhnout přípravu kávy k dokonalosti.

  A právě kávovar Bonavita BV1900TS na 8 šálků jako jeden z mála kávovarů získal i prestižní certifikaci Americké asociace výběrové kávy (SCAA - Specialty Coffee Association of America).

  Jednoduchá konstrukce

  Ingredience skvělé kávy jsou jednoduché: čerstvá káva, čistá filtrovaná voda a vy. Tak proč to zbytečně komplikovat? Stejně jako Google si vystačí s jedním tlačítkem, také Kávovar Bonavita na 8 šálků zapnete jediným stisknutím. A vypne se sám - automaticky. Kávovary Bonavita mají prostě jen ty prvky, které k přípravě svého milovaného nápoje potřebujete. Jednoduchá funkčnost znamená, že šálek vynikající kávy připravíte vždy stejně snadno.

  Precizní výkon 1 500 W

  Nezbytným technologickým předpokladem vynikající kávy je zdánlivě banální věc. Dosažení a udržení optimální teploty vody. Příliš horká nebo naopak příliš chladná voda znamená nevyvážený chuťový profil a jiné nedostatky výsledné kávy. Kávovary Bonavita mají výkonné a precizní topné těleso, které rychle dosáhne optimální teploty a udrží ji po celou dobu přípravy. Dvojitá konvice z nerezové oceli pak udrží nápoj horký po celé dlouhé hodiny.

  Rovnoměrná extrakce

  V kávovarech Bonavita je káva stejnoměrně zalévána vodou z široké hlavice, což zajišťuje její rovnoměrnou extrakci. Hlavice spolu s precizním kónickým filtrovým košem zajišťují optimální saturaci. Využít můžete také funkce "předspaření" umleté kávy, která zajistí únik plynů před vlastní přípravou. Výsledkem je perfektní chuťový profil při vámi zvolené síle nápoje.

  Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS v kostce:

  • Volitelné předspaření namočí čerstvě praženou mletou kávu, aby umožnilo únik plynů před přípravou
  • Výkonné 1 500W topné těleso udržuje optimální teplotu mezi 91–96 °C
  • Spuštění jedním tlačítkem, automatické vypnutí
  • Využívá standardní kónické filtry velikosti 4
  • Kónický koš na filtr a velká hlavice zajišťují ještě lepší extrakci a saturaci
  • Dvojitá konvice z nerezové oceli udrží kávu horkou celé hodiny
  • Součástí balení je 5 filtrů a 1 dávka odvápňovacího prostředku

  Parametry

  VýrobceBonavita

  Hodnocení (0)

  0 hodnocení
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

  Dotazy a komentáře (1)

  Jan Viktorin28. 1. 2016
  Dotaz na délku překapávání

  Dobrý den, můžete prosím z návodu zjistit, jak dlouho trvá proces celého překapání vody z nádoby na 8 šálků přes kávu s filtrem do konvice? To je pro mne dost zásadní otázka. Děkuji

  Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva28. 1. 2016
  Dobrý den. V návodu k tomuto kávovaru není uvedena doba, za kterou kávovar připraví 8 šálků, jelikož výrobce doporučuje přípravit v tomto kávovaru jednorázově ideálně 4-5 šálků. V návodu je uvedeno: Pro ideální vyluhování připravujte kávu v dávkách po 4-5 šálcích. Doba přípravy kávy je přibližně 5 minut na 5 šálků kávy. Tak bude dosažen náležitý průtok vody a doba nasycení.