+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Kávovary na překapávanou kávu

  Ne moc silnou, rovnoměrně filtrovanou a hlavně hodně – přesně takovou kávu vám připraví kávovar na překapávanou kávu. Všechno pohlídá za vás. Díky přesnému určení teploty i času nedojde k přepálení nebo podextrahování. ...
  -
  -

  Automatický nerovná se horší

  Dnešní modely kávovarů na překapávanou kávu splňují nejpřísnější standardy Asociace výběrové kávy. Ze zrn tak vytáhnou ty nejjemnější chuťové tóny, které se v espressu často ztratí. Navíc se řadí k nejrychlejším metodám přípravy vůbec. Což se v dnešní uspěchané době hodí.

  Jak překapávací kávovary vybírat?

  Kromě zřejmého objemu je tu ještě jeden důležitý ukazatel – příkon. S ním roste i samotný výkon. Často to znamená více funkcí a rychlejší přípravu většího množství kávy najednou. Váhu přístroje tolik řešit nemusíte. Přece jen potřebuje přívod energie, takže ho asi nebudete nosit všude s sebou.

  U vás dřív, než káva překape

  Dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj překapávací kávovar vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  O překapávacích kávovarech toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o kávovarech na překapávanou kávu toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do vašeho kávovaru na překápko měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme