+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Elektrické mlýnky na kávu

  Precizní nastavení hrubosti – nesporná (a ne jediná) výhoda elektrických mlýnků na kávu. Během chvilky dokáží umlít hromadu kávy přesně tak, jak potřebujete. Hodí se proto hlavně tam, kde káva teče proudem. Tahle investice se...

  -
  -
  zobrazuji 1-5 z 5

  Mlecí mechanismus hraje prim

  U mlýnků platí jedno velké NE, a to jsou tříštivé nože. Kávu nemelou, ale nerovnoměrně sekají. Navíc u elektrických mlýnků hrozí jejich zahřívání, které zbytečně degraduje chuť kávy. U mlecích kamenů se toho bát nemusíte – ať už zvolíte klasické ploché, nebo precizní kónické.

  Jak velký elektrický mlýnek zvolit?

  Na trhu najdete elektrické mlýnky s nejrůznější kapacitou zásobníku. Ty menší na pár šálků se ale nevyplatí. V tu chvíli raději zvolte kvalitní ruční mlýnek. Za stejné peníze získáte často lepší mlecí mechanismus a delší životnost. U větší spotřeby, třeba v kanceláři nebo kavárně, to je ale jiná písnička. Pamatujte, že na jeden šálek potřebujete cca 7–10 g namleté kávy. Takže s kapacitou 200–450 g vedle nešlápnete.

  U vás dřív, než řeknete Aromaniac

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový elektrický mlýnek na kávu vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  O elektrických mlýncích toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. Rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete s výběrem elektrického mlýnku na kávu poradit nebo o něm něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste v tom elektrickém mlýnku měli co mlít. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  +420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  info@aromaniac.czOdpovídáme do jednoho dne
  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme