+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Digitální váha se stopkami Bonavita BV2000SC

  Sleva-40 %
  Digitální váha Bonavita BV2000SC
  Kvalitní nerezová digitální váha Bonavita BV2000SC váží v milisekundě s přesností na desetinu gramu a vestavěné stopky vám ještě změří dobu přípravy.
   Skladem > 5 ks

   pošleme hned zítra

   Původní cena: 2849 CZK

   1 699 Kč
   Kávě rozumíme

   Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

   Na nic nečekáme

   Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

   Pražíme si vlastní

   A fakt nám chutná, co vám?

   Máte nás rádi

   Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

   14 let na trhu

   14 let na trhu a ještě nekončíme

   Pro přípravu perfektního šálku kávy nebo čaje potřebujete kvalitní suroviny. Ale to nestačí. Suroviny musíte také přesně nadávkovat a správně určit dobu louhování. Digitální váha Bonavita BV2000SC byla navržena přesně k tomuto účelu.

   Nabízí nejen precizní vážení, ale také chytré prvky jako superrychlé zobrazení nebo vestavěný časovač, které vám pomohou připravit vždy ten nejlepší nápoj.

   Přesná a precizní

   Digitální váha Bonavita měří s přesností na desetinu gramu, takže vás nápoj bude vždy přesně tak silný, jak ho chcete mít. Displej zobrazuje hmotnost s bleskovou odezvou 1 ms, takže nezažijete nepříjemné prodlevy. S rozsahem hmotnosti do 3 kg navíc tato váha může sloužit nejen na kávu a čaj, ale i jako běžná kuchyňská váha.

   Časovač louhování

   Když připravujete zalévanou kávu či čaj, potřebujete sledovat čas. Digitální váha Bonavita má vestavěné stopky, takže jakmile zvážíte suroviny, můžete se soustředit na dosažení ideální síly nápoje.

   Elegantní a kvalitní zpracování

   Aby vám váha Bonavita pomohla připravit nespočet lahodných šálků čaje či kávy, zvolili její designéři konstrukci z těch nejkvalitnějších materiálů. Tělo je vyrobeno z nerezové oceli a povrch váhy je z odolného temperovaného skla. Tyto materiály nejen skvěle vypadají, ale také se snadno čistí.

   Digitální váha Bonavita BV2000SC v kostce:

   • Měření na 0,1 gramu s rozsahem do 3 kg
   • Superrychlé zobrazení za 1 ms
   • Stopky pro měření doby louhování
   • Nerezová ocel a temperované sklo
   • Zobrazení v gramech, librách či uncích

   Parametry

   VýrobceBonavita

   Hodnocení (0)

   0 hodnocení
   0x
   0x
   0x
   0x
   0x

   Dotazy a komentáře (1)

   Václav8. 12. 2016
   Rozměry

   Dobrý den. Jaké jsou prosím vás rozměry výrobku? Jak byste ji zhodnotili ve srovnání s klasikou brewistou? Je voděodolná? Děkuji!

   Petra Malhausová, Čerstvá Káva9. 12. 2016
   Dobrý den, rozměry váhy jsou následující: šířka 15,2 cm, délka 20,2 cm a výška 5,2 cm. Váha voděodolná není - samozřejmě malé množství ukápnuté vody jí určitě neuškodí. Ve srovnání s Brewistou má tato váha mnohem větší vážící plochu a je méně náročná na ovládání. Každopádně výrobky od firmy Bonavita můžeme vřele doporučit, jejich zpracování je velice kvalitní, o čemž svědčí i naprosto minimální počet reklamací.