+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
  :(
  To je škody, košík je prázdný

  Vánoční průvodce kávou

  Každý rok je to těžší a těžší. S nápady pomalu dochází i energie, takže vzpruha se hodí každému. Což je jeden z důvodů, proč pořádné kafe pod stromečkem udělá fakt radost. Nic totiž nezlepší hektický (Štědrý) den tak jako voňavý šálek.
  Vánoční průvodce kávou

  Kávu vybíráte někomu, kdo rád:

  Instantní, ale poctivá

  Nasypat prášek, zalít vodou, občas mlíko s cukrem a je hotovo. Žádné velké cavyky s přípravou, hlavně rychle. I na tyhle případy myslíme. Byla by přece škoda, aby na ně zpod stromečku vykouklo klasické pultové kafe.

  Instantní káva Brazílie Gourmet

  Brazílie Gourmet

  Instantní káva ze 100% brazilské arabiky. Plná chuť i aroma v sobě ukrývají sladkost karamelu, ořechovou hořkost a kořeněné tóny hřebíčku. Je to taková naše instantní podpultovka.


  Hořká klasika neklasicky

  Milovníků klasické hořké chuti je mezi námi asi nejvíc. Nesahají sice po instantní kávě, ale ani po nezvyklých chutí. Proto jsme vám vyfiltrovali výběr, s kterým si to svoje popíjení užijou. A s kterým navíc můžou ochutnat kus světa.

  Káva Aromaniac Essentials

  Kávy z řady Essentials

  Klasické chutě bez výrazné kyselosti. Můžete zavítat třeba do Brazílie, Indie nebo na Kostariku. Každá z káv nabídne trochu jiné tóny, všechny ale potěší milovníky klasiky. A navíc jim to v plechových dózách bude pod stromečkem fakt slušet.

  Dárkové balení káv Aromaniac Essentials

  Dárková krabice s kávami Essentials

  2 naše nejoblíbenější klasiky jsme nasypali do luxusní dárkové krabice. Abyste sáhli po jistotě, které to bude pod stromečkem fakt slušet.

  Dárkový degustační balíček Nekyseláč¹⁰

  Dárkový degustační balíček Nekyseláč¹⁰

  Hromada chutí, které jsou všechno, jen ne kyselé. Což je častý strašák milovníků kávy. Na lógr se navíc ani svěží tóny nehodí. V degustačním balíčku tak darujete všech 10 káv z naší řady Essentials. A navíc ho nebudete muset balit – o to se postaráme my.


  Chuťové zážitky

  Nebojí se zkoušet novinky a nezalekne se ani nevšedních chutí? Takovéhle experimentátory milujeme, protože jsme úplně jako oni. Testujeme a objevujeme. V šálku totiž nevidíme jen kávu, ale skutečný zážitek.

  Káva Aromaniac Explorers

  Kávy z řady Explorers

  Protože je pražíme světleji, mají o něco výraznější tóny. Už se občas objevuje lehká svěžest, která lidi často baví. Ale moc se u nás nevidí. Kávy jsou tak vhodné na objevování a poznávání nových možností.

  Dárkové balení káv Aromaniac Explorers

  Dárková krabice s kávami Explorers

  Vybráno, zabaleno a připraveno k předání. Ať si hlavu lámete co nejméně a máte čas na zábavnější věci. Třeba společné ochutnávání jedinečných káv a objevování nových chutí.

  Dárkový degustační balíček Aromaniac Pokušitel

  Dárkový degustační balíček Pokušitel

  S ním se rozhodně nudit nebude. Namixovali jsme ho tak, že ochutná 4 klasiky. K těm jsme navíc přidali 4 kávy s ne tak typickým chuťovým profilem. Ať má co porovnávat a zkoušet. Každý šálek pak bude tím pravým pokušením (a zážitkem).


  Ta nejvybranější zrna

  Chce znát původ, rozumí metodám zpracování a v kavárnách se ptá, co mají na mlýnku. Prostě si vybírá. Dopřejte mu to, po čem jeho chuťové pohárky touží – poctivou výběrovou kávu z lokální pražírny.

  Kávy Aromaniac Exclusives

  Kávy z řady Exclusives

  O kávách víme úplně všechno. Naše výběrové kávy prošly přes nejpřísnější hodnotící kritéria – a taky naše jazyky. Proto je pražíme světle, aby se naplno rozvinul jejich přirozený charakter. Ať už je sladký, hořký nebo kyselý.

  Dárkové balení káv Aromaniac Exclusives

  Dárková krabice s výběrovými kávami

  A jestli se vám nechce balit, máme jedno elegantní řešení. Do dárkové krabice jsme zabalili výběrové kávy tak, abyste nemuseli řešit stužky nebo ozdobný papír. Sluší jim to i bez nich.


  Když vůbec netušíte, co pije

  … ale pořád víte, že kávu miluje. Jedno je jisté – čím víc různých chutí mu dáte, tím spíš se trefíte. A navíc můžete ochutnávat společně. O důvod víc, proč se zase brzy sejít.

  Dárkový degustační balíček Nekyseláč¹⁰

  Dárkový degustační balíček Nekyseláč¹⁰

  Jestli nechcete úplně riskovat, sáhněte po balíčku plném klasik. Hromada chutí, ale rozhodně ne kyselých. To totiž bývá často strašák. A navíc vám všech 10 káv přijde rovnou dárkově zabalených – takže nemusíte vůbec nic řešit.

  Dárkový degustační balíček Aromaniac Pokušitel

  Dárkový degustační balíček Pokušitel

  Jako správný Pokušitel vždycky vybalí něco nového. Každá z 8 káv je úplně jiná. Některá je klasicky hořká, jiná trochu sladší a najde se i příjemně svěží. Až ochutná všechny, bude mít jasno. A vy pro příště taky.

  Dárkové balení kávy

  Dárkové krabice s kávou

  A pak je tady ještě jedna možnost. Prostě zavřete oči a píchněte prstem do monitoru. Všechny dárkové krabice jsme stejně naplnili tím, co máte nejradši. Takže úplně vedle prostě šlápnout nemůžete.