+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Degustační balíčky kávy

  Když nevíte kterou, ochutnejte jich co nejvíc – což s degustačními balíčky kávy není vůbec žádný problém. Balíme je tak, abyste měli akorát na ochutnávání. Z každého vzorku 50 g si zvládnete udělat přibližně 7 šálků espressa ...

  -
  -
  zobrazuji 1-6 z 6

  Degustační sady káv nemelem

  Chceme, abyste si vychutnali všechny tóny a nuance. Když si kávy namelete těsně před přípravou, nic vám neunikne. A o to jde u degustace předevšíme, no ne?

  Nevíte, který degustační balíček káv vybrat?

  Nebojte, pomůžeme vám. Společně určitě naplníme vaše chuťové pohárky a předčíme očekávání. Stačí kliknout na zelené tlačítko vpravo dole na stránce. V pracovní čas vám odepíšeme do pár minut. Ale jestli vás na psaní neužije, od pondělí do pátku 8:30–17:00 máme ucho přilepené na telefonu +420 277 277 949.

  Vždycky čerstvá

  Když k nám do Aromaniac káva dorazí, hned ji nepražíme. Radši počkáme, než si o ni někdo řekne. Právě díky tomu si uchovává svou plnou chuť i aroma. Pražičku ale rozpalujeme každý den, takže vaše kávy v degustačních baleních budou stoprocentně čerstvé. K tomu pomáhájí i znovu uzavíratelné sáčky s jednocestným ventilem nebo speciální dózy.

  Po otevření doporučujeme zrnka zpracovat co nejdřív, aby nevyčichla. I když ze zkušenosti víme, že se většinou po našich degustačních kávách zapráší.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme