Z důvodu stěhování skladu máme nyní větší množství položek dostupné až od 24. 6., sledujte, prosíme, informace u produktů.
Objednávky přijaté ve čtvrtek 20. 6. po 15:30 a v pátek 21. 6. budeme expedovat v pondělí 24. 6.
+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Dárkové poukazy

  Každý kolem sebe máme někoho, kdo bez ní nedá ani ránu. Ale trefit se do chuti nemusí být vůbec jednoduché. Takže jestli mu v těle koluje místo krve káva – dárkový poukaz je přesně pro něj. Na poslední chvíl...
  -
  -
  zobrazuji 1-1 z 1

  Jak dárkový poukaz Aromaniac funguje?

  Vlastně to je taková platební karta. Na jeden nákup můžete použít víc poukazů, případně jeden poukaz na víc nákupů. Dokud mu nevyprší platnost – nebo nevyčerpáte nabitou částku. Jestli zavítáte k nám na Letnou nebo si vyberte v pohodlí domova, je úplně jedno. Dárkový poukaz platí všude. Teda všude, kde je káva Aromaniac.

  Dárkový poukaz na všechno

  A taky pro všechny. U nás si vybere fakt každý – od milovníků klasicky až po fajnšmekry, co nepijí nic jiného než výběrovku. V nabídce totiž máme značkové příslušenství, kávu a hromadu dalších nezbytností.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme