+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  illy iperEspresso

  Kávové kapsle do systémů illy iperEspresso nabízí nejen rychlou přípravu, ale také kvalitu italského espressa. Ideální jsou pro ty, kteří nemají zkušenosti s profesionální přípravou kávy, ale přesto si chtějí vychutnat kvalitní kávu s bohatou...

  -
  -
  zobrazuji 1-6 z 6

  Společnost illy ví, o čem mluví - už v roce 1935 uvedla na trh revoluční kávovar illetta - tehdy vůbec první přístroj na přípravu espressa s automatickým dávkováním vody a dvojitým parním bojlerem. Od té doby firma pracuje na vývoji systémů, které domácí přípravu espressa usnadňují, a byla to právě illy, která uvedla na trh první "kapsli" (E.S.E. pod) a odstartovala tím kapslovou mánii.

  Oproti jiným kapslovým systémům je illy iperEspresso kvalitativně mnohem dále. Kávovar sám správně nastaví teplotu i tlak a zajistí perfektní extrakci espressa ve správném čase. Jeho kouzlo tkví ve speciálním dvoufázovém procesu extrakce, který chrání 5 celosvětových patentů. Kromě pokročilé technologie je illy iperEspresso skvělou volbou i díky široké nabídce kapslí s jednodruhovými arabikami.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme