+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Náhradní díly na vacuum poty

  Stačí chvilka nepozornosti a už je na zemi – a hlavně na střepy. Které v tomhle případě znamenají štěstí jen díky tomu, že existují náhradní díly k vacuum potuSamostatná skleněná nádobka je výrazně levnější...
  -
  -
  zobrazuji 1-6 z 6

  Přesvědčte se, že náhradní díl na vacuum pot pasuje

  Ideálně ještě předtím, než ho koupíte. Zkontrolujte značku i velikost. Jestli ale nevíte, tak stačí kliknout na zelené tlačítko vpravo dole na stránce. V pracovní čas vám odepíšeme do pár minut. Navíc od pondělí do pátku 8:30–17:00 máme ucho přilepené na telefonu +420 277 277 949 – takže stačí zavolat.

  U vás dřív, než řeknete Aromaniac

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj náhradní díl k vacuum potu vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní. To abyste mohli dál bezstarostně usrkávat.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do náhradními díly opraveného vacuum potu měli zase co dávat. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme