+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Ruční mlýnky na kávu - strana 5

  Mají jednu nespornou výhodu – ruční mlýnky na kávu jsou při stejné kvalitě o dost levnější než ty elektrické. Díky tomu si tak můžete připlatit za ten nejlepší mlecí mechanismus a precizní nastavení hrubosti. Bez toho, aby vaše peněž...

  -
  -
  zobrazuji 49-60 z 66
  Sleva-32 %
  Ruční mlýnek na kávu Lodos 1932

  Ruční mlýnek na kávu Lodos 1932, světlý

  10 let záruka! Kvalitní mlýnek od české firmy s více než 80letou tradicí...
  999 Kč1 469 Kč
  Skladem > 5 ks
  zobrazuji 49-60 z 66

  Jak velký ruční mlýnek pořídit?

  Vždycky uvažujte v průměru (i když si potrpíte na nadprůměrnou kávu). Řekněte si, kolik kávy najednou většinou potřebujete. Nepočítejte s výjimečnými událostmi, ale každodenním životem. Na 1 až 2 šálky vám budou stačit mlýnky do 80 g. Jestli ho navíc chcete nosit všude s sebou, tak platí – čím menší, tím lepší.

  Ruční kávomlýnek všude s vámi?

  Může být, ale v tom případě zvolte bytelnější konstrukci. Ideální je nerez. Zato skleněný, porcelánový a dřevěný ruční mlýnek na kávu se hodí hlavně na doma. Plast je zase lehoučký a dnes už celkem odolný. Pěkných pár let vám taky vydrží. I když u ostatních materiálů to můžou být i generace.

  U vás dřív, než řeknete Aromaniac

  No dobrá, to možná trochu přeháníme. Ale na svůj nový ruční mlýnek na kávu vážně nebudete čekat. Balíček s ním bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  … v ručním mlýnku můžete mít i naši kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste v tom ručním mlýnku měli co mlít. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy Aromaniac pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v naší kávě každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme