+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Cold brew

  Cold brew chutná úplně jinak než klasická káva. Objevíte v něm nové tóny a chutě. Právě to na něm tak milujeme. A vy budete taky. Už stačí jen připravit místo v lednici a taky svoje chuťové pohárky. Protože tohle si vážně užijí.
  -
  -
  zobrazuji 1-7 z 7

  U vás dřív, než si připravíte cold brew

  A výjimečně ani moc nepřeháníme. Klasicky se totiž musí až 16 hodin louhovat. A to už může být nový cold brew maker u vás. Balíček s ním totiž bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  Jestli jste ale jó nedočkaví a chcete mít ledovou kávu co nejdřív, doporučujeme sáhnout po VacOne™. Přípravu ledové kávy zvládá v rekordním čase 4 minut.

  O cold brew toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o cold brew toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do cold brew makeru měli co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme