+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Kávové příslušenství - strana 3

  Abyste si připravili fakt lahodný šálek, bude se vám hodit nějaké to příslušenství ke kávě. S výběrem si dáváme záležet. Najdete u nás jen takové značky, které jsme pořádně otestovaly. A kterým stoprocentně věříme.
  -
  -
  zobrazuji 25-36 z 269
  zobrazuji 25-36 z 269

  Kávové příslušenství pro každého

  Na své si přijdou profesionální baristi i domácí vychutnávači. Navíc tu najdete fakt všechno – od hrnků přes napěňovače až po vakuové dózy. Díky tomu bude vaše káva vždycky lahodná, mléko dokonale napěněné a servírování stylové.

  Nebudete čekat

  Balíček s vaším příslušenstvím ke kávě bude na cestě ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní. Ať si kávu můžete připravit co nejdřív. Není totiž nic horšího, než den bez ní.

  O kávovém příslušenství toho hodně nameleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o nejrůznějším kávovém příslušenství toho víme mraky. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste mohli to vaše kávové příslušenství vůbec použít. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme