+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Moka konvičky - strana 4

  Káva ráno, večer, doma i na cestách. Moka konvička to zvládne kdykoliv. A kdekoliv (pokud si ji ovšem nezapomenete). Výsledkem bude lahodné aroma a šálek plný chuti. Ta se dá navíc ovlivnit pomocí různé intenzity teploty
  -
  -
  zobrazuji 37-39 z 39

  Moka konvička z hliníku nebo nerezu?

  Jako to říkáme všude – záleží na vás. Jestli ale budete moka konvičku používat na indukční desce, hliník vám bude k ničemu. Na druhou stranu to z něj tak nějak líp chutná. Vždyť i proto se od téhle tradice ani po skoro 100 letech neupustilo.

  U vás dřív, než moka konvička získá patinu

  A to vůbec nepřeháníme. Ty hliníkové vevnitř díky kávě postupně hnědnou. A to je moc dobře. Pro výslednou chuť je to žádoucí, i když to chvilku trvá. Takže dodání vaší moka konvičky bude určitě rychlejší. Balíček s ní bude na cestě k vám ještě ten samý den. V nejhorším případě odejde hned ten další pracovní.

  Hodně meleme

  Nejen v našem magazínu nebo Kávové akademii, ale hlavně s vámi. I o moka konvicích toho totiž víme hodně. A rádi vám ta naše moudra předáme. Takže jestli chcete poradit nebo něco zjistit, jsme jedno velké ucho.

  … a taky pražíme vlastní kávu

  Všechno, co víme, pražíme přímo do šálků. Vybíráme, přebíráme a staráme se. Abyste do té moka konvičky co dát. Navíc pražíme každý den, takže jsou naše kávy pořád čerstvé. S každou z nich objevíte jinou vůni i tóny. Proto se v kávě Aromaniac každý najde. Nebo spíš proto si najde ona vás.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 13:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme