+420 277 277 949Po–Pá: 8:30–17:00
(prodejna 10:30–13, 14–18)

  Brazilská káva

  Jestli má něco na světě fakt dobrou pověst, pak je to právě brazilská káva. Stala se synonymem kvality a nadstandardní chuti. Jenže ne vždycky tomu tak je. Jen si vezměte, že Brazílie drží prvenství v produkci. Její hranice tak opouš...

  -
  -
  zobrazuji 1-11 z 11
  Doporučujeme na filtr
  Výběrová káva Brazílie Samambaia - zrnková

  Brazílie Samambaia - zrnková, 250 g

  Žlutý meloun | Čokoláda | Arašídové máslo
  349 Kč
  Skladem 7 ks

  Vždycky čerstvá

  Když k nám káva z Brazílie dorazí, hned ji nepražíme. Radši počkáme, než si o ni někdo řekne. Právě díky tomu si uchovává svou plnou chuť i aroma. Pražičku ale rozpalujeme každý den, takže vaše zrnka budou stoprocentně čerstvá. K tomu pomáhájí i znovu uzavíratelné sáčky s jednocestným ventilem.

  Po otevření doporučujeme zrnka zpracovat co nejdřív, aby nevyčichla. I když ze zkušenosti víme, že se většinou po naší brazilské kávě zapráší.

  Mlít nebo nemlít?

  Zní to jako filozofická otázka, ale je to vlastně jednoduché. My stoprocentně hlasujeme pro zrnka. Nejen, že po otevření neztrácejí tak rychle aroma, ale navíc můžete hrubost mletí přizpůsobit typu přípravy. Jestli ale chcete brazilskou kávu namlít. Stačí do poznámky napsat, v čem budete kávu připravovat.

  Na brazilskou kávu se (ne)vyplatí počkat

  Jak se to vezme. My na tu dobrou počkáme rádi, ale vás tomu utrpení bez ní vystavovat nechceme. Proto balíčky odesíláme obratem. A když objednáte brazilskou kávu o víkendu nebo v pozdních hodinách, vyrazí na cestu hned další pracovní den.

  V kávě pořádně plavete? Poradíme vám

  Kávě rozumíme

  Hodně ji pijeme, ale taky o ní hodně víme

  Na nic nečekáme

  Objednávky do 15:30 posíláme ten samý den

  Pražíme si vlastní

  A fakt nám chutná, co vám?

  Máte nás rádi

  Nebo nám aspoň píšete krásné recenze

  14 let na trhu

  14 let na trhu a ještě nekončíme